Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dolgokat kötelező egy...

Milyen dolgokat kötelező egy napi bőrápolási rutinban használni?

Figyelt kérdés

A szobatársam egy nagy táskával jár minden reggel és este, mert annyi cucca van.

Nekem van egy lemosóm, egy fényvédőm (ezeket reggel), és van 2 krémem (felváltva használom őket, mikor melyikre van szükség) és egy szemkörnyékápoló. Ezeket a lemosóval együtt használom este.

Ez kevés?


18/L



2021. jún. 14. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés, ez egy tökéletes átlagos napi rutin. Ezen felül ugye lehet használni még különféle szérumokat, hámlasztókat, maszkot de egyáltalán nem kötelező, csak ha van valami olyan probléma amit el szeretnél tüntetni (mitesszer, pattanás, pigmentfolt) vagy megelőzni (ráncosodás) akkor hasznosak ezek a dolgok.
2021. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném annyival, hogy este érdemes dupla tisztítást csinálni, mert e fényvédőt meg egyéb szennyet az olajos lemosó viszi le.
2021. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nincs olyan, hogy kötelező, nem csak ettől függ a bőr szépsége. Van olyan ismerősöm aki már szalont nyithatna a sok cuccából mégis problémás a bőre, én csak aloét kenek magamra és dicsérik a bőrömet. Szóval nem csak a kencék számítanak
2021. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Ez nagyon függ a bőr állapotától. Ha nincs semmi problémád akkor bőven elég amit írtál, ha sminkelsz akkor ahhoz egy lemosó azt cső. Nekem 18 évesen elég csúnya akném volt, ezért próbáltam rá mindent is használni, míg a végén kiderült hogy laktózérzékenység miatt van. Mióta ez megoldódott, nekem is csak lemosó, krém meg szérum van, időnként feldobok egy pakolást és annyi.
2021. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőr állapotatól vagy típusától függ.Én a lemosó,fényvedő,hidrataló mellett használok niacinamidot,hámlasztót,szemkörnyékápolót,c vitamin szérumot és hialuronsavat.
2021. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!