Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítetek a...

Hogyan szőrtelenítetek a nagyajkak körül?

Figyelt kérdés
Nem tudom teljesen leborotválni a nagyajkaknál a szőrt mert olyan puha a bőr és ráadásul kintről befelé nő a szőr tehát bentről kifelé kellene borotválni de nem tudom mert ott nem lehet kifeszíteni annyira a bőrt, hogy le lehessen rendesen borotválni, mindig marad egy kis borosta ami szúr. Ráadásul nekem minden nap kell borotválni mert olyan gyorsan nő a szőröm és így bizony ott lent kipattog. A borotvámat rendszeresen cserélem. Gondoltam a cukorgyantára mert az kevésbé fáj, de az a lábamon sem szedte ki rendesen a szőrt. Vagy lehet rosszul csináltam? Ti hogyan, mivel csináljátok odalent?
2011. aug. 15. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam,hogy a barátomat rendszeresen cserélem.Nem értettem az összefüggést:D

Amúgy én is borotválom.Milyen borotvád van?Egy jobbb minőségű(nem eldobhatójobban lehozza a szőrt.Én is minden nap borotválom:S

2011. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én borotválom. Ki lehet húzni eléggé a bőrt, nekem teljesen leszedi, pihe-puhára, pedig erős és sűrű a szőröm, és nekem is gyorsan nő. 3 pengés jó minőségű borotvával próbáld, ne ilyen eldobható vackokkal
2011. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítőt használok.
2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:48

Te milyen borotvát használsz?

2011. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
venus
2011. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Venus tényleg nagyon jó, azzal szebb eredményt lehet elérni, mint az eldobhatókkal.
2011. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez vt a bajom, de mióta a venus embrce 5 pengéset használom, tökéletes. drága, de pl veheted az ázsia centerben, és ott olcsóbb, és 1-2hónapig simán kibírja 1 fej.
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én a szőrtelenítő krémre voksolok. tökéletesen jóh :D
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Gillette borotvát használok én is csak én még a 3 pengést. Gondolkodtam már én is az 5 pengésen csak az az igazság, hogy nem nagyon hittem abban, hogy sok különbség van a 3 és az 5 penge között, de most már biztos vagyok benne, hogy kipróbálom.

Két válaszadó is írta, hogy szőrtelenítő krémet használ. Melyiket? Melyik az amelyiket lehet arra az érzékeny területre használni és még ki is szedi a szőrt? Hány naponta használod?

2011. aug. 17. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj, nem akarok beleszólni, meg mások is írták, hogy jó, de ha mindenképpen kipróbálod a krémet, végezz próbát, mert bajod is lehet belőle.
2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!