Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, zavar titeket a stria...

Fiúk, zavar titeket a stria egy lányon?

Figyelt kérdés
tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már, de hogyha mondjuk láttok egy lányt, aki tök szép és az alakja is rendben van, de mondjuk piros és rózsaszín striák vannak a mellén, combján és vádliján az egy turn-off? attól kevésbé látjátok szépnek?

#mell #stria #comb #vádli #fiatalfiúklányok
2021. jún. 18. 19:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Kor :D
2021. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%

Fújjj undorító, biztos kirúgnám a csajt ha ilyet látnék rajta....

26F

2021. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
"szedjek még fel izmot, hátha az feszesítené?" - hát ha már izmosnak állítod magad, illene tudnod, hogy már csak az izomnövekedéstől is megjelennek...
2021. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%
egyébként nem zavar :D
2021. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%

#22 Na ettől akkor nem kell tartanod, mert kb. soha lesz az a pillanat, mikor te lányt meztelenül fogsz látni. 😂

Annyira lejön, hogy csúnya vagy.

2021. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

25 jelentve kötekedik.

Ilyeneket ki kell innen dobni

2021. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #25!

A #22 nem frusztrált, hanem szarkasztikus.

2021. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
61%
Engem nem zavar, mert nekem is van pár. De ha már nagyon sok ott lehet hogy zavarna
2021. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én 19 éves lányként válaszolok. Tele vagyok striával ráadásul keresztbe kasul a combomon, és a mellemen is van de azok kevésbé vészesek. Hidd el, ha valaki szeret, az a striáiddal együtt is szeret. Aki nem, azzal jobb is ha nem jössz össze. Az emberek nagyon rossz indulatúak tudnak lenni. Valamelyik nap más téma kapcsán rádöbbentem, hogy fölösleges rosszindulatú embereknek próbálni megfelelni és hogy a saját sikereimnek csak én tudok a legjobban és a legtovább örülni. Szerintem dobd a megfelelési kényszert, fogadd el magad, esetleg próbálkozz krémekkel. Semmi értelme ilyesmin kattogni mert az olyan emberek nem érdemlik meg akik úgy nyilatkoznak "hogy az ilyeneket ki kell dobni", nem egy darab hús vagy. Ráadásul csökkenti az önbizalmad ez sz aggodalmaskodás és elveszi az energiáid. Szóval szerintem próbáld meg talán kicsit logikai oldalról is megközelíteni a dolgot. És próbáld elfogadni magad. Amúgy vékony lányok is lehetnek striásak és narancsbőrösek, úgy, hogy kövérek sem voltak.


A 22-meg vegyen guminőt vagy játszon saját magával, mert, hogy nőt nem érdemel az biztos. És az is biztos, hogy képtelen lenne igazán megbecsülni bármilyen nője is lenne, mert árucikként tekint a nőkre.

2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
#22. Fogadjunk te tele vagy striával mert kicsit (ezt te mondanád, de a valóságban +20-30 kg) meghíztál.
2021. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!