Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, zavar titeket a stria...

Fiúk, zavar titeket a stria egy lányon?

Figyelt kérdés
tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már, de hogyha mondjuk láttok egy lányt, aki tök szép és az alakja is rendben van, de mondjuk piros és rózsaszín striák vannak a mellén, combján és vádliján az egy turn-off? attól kevésbé látjátok szépnek?

#mell #stria #comb #vádli #fiatalfiúklányok
2021. jún. 18. 19:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves mindenki!

Még egyszer bátorkodom elmondani, hogy a #22 jó eséllyel szarkasztikusan fogalmazott. Nem tisztem védeni, de ha én ezt írnám le, akkor azt nem azért tenném, mert ezt gondolom, hanem mert pont az ellenkezőjét.

Azzal pedig, hogy a #25 azok után, hogy félreérthette, nem egy felszínes szemétládának hordta le, aki nem lát túl a külsőn, hanem simán lerondázta, és ez vele a baja, éppen kiállított magáról egy szegénységi bizonyítványt.

2021. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Én kifejezetten vonzódom hozzájuk

16/f

2021. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!