Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » KOZMETIKUSOK tanácsát kérném!...

KOZMETIKUSOK tanácsát kérném! Milyen lemosót, bőrradírt, krémet, pakolást, tonikot ajánlanátok sérülékeny, pattanásos, miteszeres, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Márkát is írjatok légyszíves. Nagyon sokat kipróbáltam már,de igazából semmi nem változott, semmi nem segít!!!!
2010. aug. 26. 16:45
 1/2 anonim válasza:

Nem vagyok kozmetikus, ha még nem probáltad ki a vichy normaderm termékéit, akkor megéri!!!!

Nagyon jo, és gyogyaszati is, szoval helyreállitja az arcbört.

2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szintén nem vagyok kozmetikus, viszont sok fajta krémet, pakolást próbáltam már....sajna egyik sem vált be, és ekkor elmentem egy (MASZEK!) bőrgyógyászhoz. Felírt egy olyan A vitamint tartalmazó készítményt, amitől fél év alatt gyönyörű lett a bőröm. Vagyis nem csodaszerekkel és külső megoldásokkal szüntette meg a pattanásokat, hanem belülről. Igaz, a Roaccutan nem veszélytelen gyógyszer, sokan ódzkodnak is a gyógyszerszedéstől, de nekem nagyon bevált. Azóta csak bőrradírt és arcmaszkot használok, hetente egyszer:)
2010. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!