Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Elképesztően...

Mit csináljak? Elképesztően zsíros az arcom?!

Figyelt kérdés

Az van,hogy már sok minden szírszart megvettem,de semmi.Neveket nem tudok mondani,mert már tényleg sok volt,de ha ti mondtok akkor tuti fel fogom ismerni,hogy volt e vagy nem.Amúgy az lenne a problémám,hogy bármit felkenek az arcomra akkor egy óráig-félóráig nincs gond az orrommal,de viszont a homlokomon mintha nem csináltam semmit.Hogy nedves azt nem érzem,mármint na értitek,hogy "zsíros" de látszik,hogy mindig olyan és már kezdek beleőrülni,egyáltalán van olyan amitől nem fog látszani?

sminkelni nem sminkelek,szóval az kizárva


2011. okt. 31. 19:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Használj JAR-t :D az garantáltan leoldja... :D
2011. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
húúú ,itt egy mókamester ..
2011. okt. 31. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
reggel mosakodj kén szappannal, és napközben többször töröld át az arcod tonikkal. mást nem tudok. :(
2011. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és mivel egyezik a százalékunk, csak mondom, hogy nem az első vagyok. :D
2011. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kén szappanom van,semmire sem megyek vele,komolyan már az idegbaj kerülget,nem tudom mi tévő legyek

nedves zsepivel szoktam napközbe törölgetni,ha már annyira zavar

woah már egyszerűen utálom jön,hogy lekaparjam az egész bőrt a fejemről

2011. okt. 31. 20:32
 6/12 A kérdező kommentje:

valahogy sejtettem :D

ment a zöld NEKED

2011. okt. 31. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:

hát akkor nem tudom. nekem is zsíros a bőröm, de nem ilyen durván. reggel megmosakodok, és bírja egész nap. pattanásos is vagy? mert én régen nagyon pattanásos voltam és szedtem tablettát, ilyesmi a neve: Isotretinoin. és elmúltak tökre, meg az idő alatt, míg szedtem, egyáltalán nem volt zsíros a bőröm, sőt még a hajam sem. asszem akkor egy héten kétszer mostam hajat. most meg kétnaponta. meg azóta nem annyira zsíros a bőröm sem. úgyhogy még ez jutott eszembe, de nemtudom, hogy ez mennyire lenne jó ötlet.

köszi a zöldet :)

2011. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

van egy-kettő,de nem tudom .. mit csináljak

egyébként azt receptre adták?:)

én is elég gyakran mosok hajat,hamar zsírosodik,az is...

és a zöld nem kérdéses,most is ment ;´)

2011. okt. 31. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pattanásos és nem is zsíros a bőröm,de a multkor kijött rajtam egy csomó pattanás,egy nap többször tonizáltam vmi Fabulon nevü tonikkal és tökre kiszárította az arcomat..Nem tudom h neked használna-e mert azért írtam h nekem normál a bőröm és kiszárította..Lehet h neked jó lenne,persze csak ha még nem próbáltad..:)

Bocsi ha nehezen érhető lett..x'd

2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen. mert egyszer voltam kozmetikusnál, tényleg nagyon ronda volt az arcom, kb. 3 éve. és ő javasolta. asszem három hónapig volt javasolt szednem, de én csak egy hónapig szedtem, mert el kellett volna mennem vérvételre havonta, csak kis hülye fejemmel nem akartam, és inkább nem szedtem tovább. de egy hónap alatt is csodákat művelt velem. ma már mondhatom az arcomra, hogy szép, persze van néha egykét pattim, de nem gáz. úgyhogy ha minden kötél szakad, szerintem egy próbát megér. :)
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!