Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha túl rövid...

Mit csináljak, ha túl rövid lett a hajam?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál és a középhosszú hajamat levágta kb a felére, pedig direkt megkértem, hogy ne vágjon sokat a hosszából, csak ritkítson. Már háromnegyed éve növesztettem , nagyon elkeseredett vagyok. Tudok valamit tenni? F

2021. júl. 1. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Növeszted.


Vagy toldasz a hajadhoz hozzá

2021. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Addig örülj amígy férfiként lett túl rövid a hajad.
2021. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
növeszted, és nem mész többet ehhez a fodrászhoz. részvétem érte, egyszerűen nem értem, hogy a szolgáltatószektorban hogy engedheti meg magának valaki, hogy ne a vendége igényeinek megfelelően dolgozzon... (az én hajamat meg levágni nem akarta, mert én nőnemű vagyok, ezért hosszúnak kell lennie, aztán még ő volt megsértődve, amikor elmentem máshoz)
2021. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TotoJTD ***** válasza:
79%
DM-be lehet kapni 1-2ezer forintert hajkapszulat, ami vitaminokat tartalmaz es segiti a haj egeszseges novekedeset. Nem hittem benne, de volt parom szedte es amikor novesztettem a hajam szedtem en is, es eszreveheto volt a kulonbseg a novekedesi ciklusok kozott vitaminnal es vitamin nelkul.
2021. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálhatod azt hogy megpróbálsz kevesebbet hajat mosni pl 1 héten 1x és hagyod hogy magától száradjon meg a hajad ( a hajszárító roncsolja a hajat így csak lassabban növekszik)
2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!