Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátom túl rövidre vágta a...

A barátom túl rövidre vágta a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rövid hajam van és a barátom szokta vágni mert nagyon ügyes benne. Középen hosszabb (pár centis) oldalt meg pár milis a hajam. Tegnap levágtuk megint. Mondta, hogy picit rövidebben neki jobban tetszene és beleegyeztem, de arra nem számítottam hogy ennyire. A tetejét is lenyírta pár milisre mint az oldalát. Amikor megláttam mit csinált nem is tudtam mit mondjak majdnem elsírtam magam. Nekem nagyon nem tetszik. Beletúrnék a hajamba de nincs mibe szinte olyan pici, de közben meg látom, hogy mennyire tetszik neki így és annak meg úgy örülök. Leszidjam ? vagy legközelebb is vágjuk ilyenre ha ennyire tetszik neki ?

2017. júl. 31. 17:08
1 2 3
 1/27 Nikancs. válasza:
79%
Az a lényeg hogy neked tetszik-e.Szerintem ne szidd le mert te beleegyeztél a dologba.Majd visszanő a hajad.
2017. aug. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Jól megkopasztott, jó fiús lehet, de ha neki tetszik...engedd meg legközelebb is neki.
2017. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a fiús lányokat biztos. Nagyon katonás?
2017. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj tovább, és kérdezd meg, volna-e kedve teljesen leborotválni az egészet. Könnyen lehet, hogy legjobban az izgatja, és akkor tényleg nagy élmény lenne.
2017. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyírtam már csajt kopaszra, nagyon élveztük mindketten. De a barátnőmet sose nyírnám meg ennyire. Pedig mi is egymásnak vágjuk, és rövid a haja
2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kezdem megszokni bár még kicsit kopasz. Elég fiús és katonás igen.

A borotválós tetszene neki vajon tényleg ?

2017. aug. 2. 23:53
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg tőle a borotválást :) lehet, hogy arra vágyik igazából, csak nem mert vele egyből előjönni :)
2017. aug. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Mi újság a hajaddal, újabb nyírás vagy borotválás azóta? :)
2017. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Megszoktam azóta és most nyárra még egyszer megint lenyírtuk. Nem bántam meg kicsit sem mert neki nagyon tetszik.
2017. aug. 22. 00:50
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha így neked esett géppel, és megszedte a fejed tetején, valószínűkeg tényleg a borotva is előkerül lassan. Mit szólnál ahhoz?
2017. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!