Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok szőrbenövés,...

Mit ajánlotok szőrbenövés, kipattogás ellen? Bikinivonal, már mindent megpróbáltam..

Figyelt kérdés

Nekem nagyon érzékeny borom lehet, mert mindig kipattog.

Igazából csak a bikinivonal zavar, ugyanis ott nagyon csúnya a kipattogott terület.

Általában borotválom, kiáztatva, borotvagéllel óvatosan, de hiába.

Próbáltam már a gyantát is, attól sem volt valami szép.

Ne nevessetek ki, de legutóbb már csipesszel szedtem ki a szőrszálakat..

Ez egy hétig jól is ment, mert teljesen tiszta volt ott a terület, aztán már a második hétre, azaz mostanra tiszta piros pöttyös lett.. lehet látni, hogy a szőr be van nőve, és emiatt pici gennyes, piros pöttyök keletkeztek.

Mit csináljak? Ti tudtok valami bevált praktikát, amitől nem lesz ilyen csúnya?

Nem zavarna, ha nem nyár lenne, és a strandon nem látszana az a terület.



2021. júl. 9. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy szortelenito krémmel is nagyon csúnya volt.
2021. júl. 9. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotvahab vagy borotvagél utána használj rá aloe vera sprayt vagy gélt vagy esetleg körömvirág gélt
2021. júl. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirágot nem próbáltam de az aloe vera segített amióta használom több hónapja azóta nincs ilyen problémám
2021. júl. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellene sajnos nem tudok semmit, de ha már megvannak, kendd be éjszaka ezzel: [link]

(vagy a DM-es változatával) és reggelre eltűnnek a pöttyök!! nekem nagyon bevált, én a Rossmannosat használom

2021. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az IPL vált be (Philips Lumea-m van, de pl. a Braun is jó) + naponta kenem a CeraVe SA krémjével, ami hámlaszt, így babaposi a bőröm mindenhol, pedig előtte szőrnyű volt.
2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!