Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos és mitesszeres...

Pattanásos és mitesszeres bőrre mit használjak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
alapozót
2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz, utána pár napig nagyon csúnya, de utána jobb lesz, hidd el
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kozmetikus, aki kitisztítja az arcodat és tőle tanácsot is kérhetsz! Az apapozót, púdert meg iyleneket kerüld mert később csak még csúnyább lesz a bőröd! Inkább hagyd szabadon lélegezni!

(saját vélemény: szerintem nagyon igénytelen ha valakinek pattanásos az arca és nap mint nap egy kiló alapozót meg hasonlókat ken az arcára alatta sokkal csúnyább lesz a bőr! több pattanásod lesz illetve mitesszered arról nem is beszélve hogy hamarabb fog ráncosodni!! tehát ha van eszed inkább ápolod a bőrödet és nem elfeded! )

2010. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm :)
2010. aug. 27. 22:02
 5/8 anonim válasza:
100%
Kedves barátom(nőm)!a miteszerek csak jönnek és jönnek az ok,hogy beléptél a seredülő korba és ez a szexuális életed előjele.elmúlása az érettségeg pillanatában fog bekövetkezni,de az még kicsit odébb van.addig azt ajánlom neked a pattanások kezelésére(semmi kozmetiukus!!!)naponta ahányszór teheted jó meleg vízben "Baba"szappannal moss arcot.tartsd tisztán a kezed és arcod.meglásd enyhülést és mielőbbi elmúlást fogsz tapasztalni.sok sikert,1 jóbarát
2010. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vinviri válasza:

én egy kis kamillát szoktam leforrázni és naponta kétszer(reggel-este) át törölni vele.

Nekem eddig bevált.

2010. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ki próbálom őket.

2010. szept. 3. 17:29
 8/8 anonim válasza:
Szerintem fiuknál szűz lány pisi kiváló,de most már nehéz hozzá jutni.
2010. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!