Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lézeres szőrtelenítő tényleg...

A lézeres szőrtelenítő tényleg hatásos, van aki használta már? Többi lent ↓

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik készülék éri meg a legjobban, árban, és teljesítményben? Ami tényleg akár 6 hónapig is simán tartja a bőrt?

Eddig epilátort használtam, és néha ha gyorsan szükség volt rá, borotvát. Viszont már nagyon meguntam hogy ennyi sok időt kell eltöltenem ezzel, ráadásul még fáj is.. Úgyhogy arra gondoltam, hogy ideje lenne valami ilyesmit beszereznem inkább.

Ma utánna is néztem picit, de rájöttem hogy igazából semmit nem tudok ezekről, úgyhogy segítsetek légyszii, a tanácsotokat szeretném kérni ez ügyben. 🥺


Olyan kellene amit lábakon, karon, arcon, és ott lent is lehetne használni. És az lenne a legjobb, ha 70-75 ezernél nem lenne drágább...


Találtam egyet, ami nagyjából jónak is tűnt így elsőre, 65 ezer körül van. Viszont ott azt írja hogy bikini vonalon lehet használni. Ettől függetlenül lehet ott az egész területen..? Vagy nem igazán ajánlott?



2021. júl. 10. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírás szerint használtam . Világos bőröm és fekete szőröm van . Nekem bevált .
2021. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lumea advance gépet tudom ajánlani, annyira még nem horror árú, de már jól használható. Braunnak vannak még szintén jó gépei. Ezek a kínai olcsó kategóriások nem valami erősek és ami még nagyobb baj velük, hogy eléggé kicsi az ablakuk, megőszülsz mire végigérsz vele a lábadon.

Alapvetően mindenütt lehet őket használni nyaktól lefelé. Csak az archoz kell fényszűrős fej. Élénk narancssárga színű az ablaka.


- leborotválsz minden szőrt

- villantasz olyan erősen, amit még elviselsz

- szőke szőrzettel meg se próbáld, csak feketével működik

- napbarnított bőr is sokat levon az erejéből, tavasszal érdemes elkezdeni amikor a legfehérebb vagy

- eleinte 2 hetente kell (gyakrabban nincs értelme) aztán ahogy ritkul elég havonta. Szóval ez nem olyan, hogy egyszer megcsinálod és örömködsz, hanem igényli a havi kb egy órát. Én heti egyszer csipesszel kihúzgálom azt a pár szőrszálat, ami olykor kinő, kb. fél óra nyaktól lefelé minden testrészt beleértve.

2021. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2021. júl. 14. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta Lumea-t használok, nekem nagyon bevált, imádom. Először kb. 3-4 hónap után volt nagyon látványos, ma már alig nő szőröm és az sem látszik. Game changer! Én is a Braun-ról hallottam még hasonlóan jókat, mint a Philips-ről.
2021. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!