Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra,hajerősítésre...

Hajhullásra,hajerősítésre milyen hajvitamin vagy hajszesz lenne a jó?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem,hogy hullik a hajam.Nem tudom,hogy a mostanában történt többszöri hajfestéstől,vagy a pajzsmirigy alulműködésemtől vagy nem tudom.Alulműködésre mikor nem szedtem hezekig a gyógyszert nem hullott az eredményem sem volt jó mert nézték vérvételen.Azóta szedem kb 2 hónapja és a hajam most kezdett el hullani pár hete.Ha a hajam vegen végighúzom a kezem már kijön vagy 5 szàl.És akàrhányszor megismétlem.Már fésülködni sem merek.😔

2021. júl. 11. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Uhh, átérzem. A pajzsmirigy miatt hullhat a haj valóban, a hormon problémák miatti hajhullásra pedig nincs sok csodaszer.

A hajfestést pl hanyagolnám amíg rendbe nem jön a hajad, és a hajápoló termékeket is minőségire cserélném (ha eddig olyat használtál ami nem jó) pl a schwarzkopf bc keratin smooth nekem nagyon bevált de azt hiszem van nekik hajhullásra való cucc is, most jelenleg én személy szerint cantu termékeket használok mert bár már nem hullik, de száraz mint állat.

Olyan sampont vegyél aminek az összetevői között nincs dimethicone, az még inkább hullajta a hajat, de ha beírod Googleba hogy which ingredients to avoid in shampoo akkor sok infót találsz erről.


Ami nekem egészen biztosan segített az a helyes étkezés (bár gondolom a pajzsmirigy miatt amúgy is diétán vagy) illetve magas e, b, c vitamin bevitel. Én használtam magic hair kapszulát is, a simát, nem a maxot, nekem az is segített. Drága, de használt az tuti. Most épp szüneteltetem mert sokáig szedtem, de ha eltelik a 3 hónap folytatom. Nézd meg mik az összetevői, lehet össze tudod válogatni olcsóbban pl egy drogériában de én ezzel nem veszodtem


Hajszeszt semmiképp ne használj, az általában nem segít.


És nem tudom mikor volt vágatva de ha törik már a vége, nekem akkor szokott a legdurvábban hullani, erre érdemes figyelni.

2021. júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!