Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél éve gyantáztatom a lábam...

Fél éve gyantáztatom a lábam mikor elkezd nőni a szőr iszonyatosan viszket mit tegyek vele másnak van ilyen erős konkrét fájdalma? (Előtte is volt gondom borotvával)

Figyelt kérdés
Rendszeresen ápolom testápolóval a lábam nem száraz. De már sírva szenvedek a szőrnövekedéstöl. Hajnalokban felkelek nem tudok rendesen pihenni.Leghatásosabb eddig valami fagyasztott dologgal jegelnem. De akkor is viszket. Láb ápoló krémek sem enyhítik. Valami megoldást szeretnék mert már tényleg nem bírom... nőként szőrös lábbal nem szeretnék élni. Köszönöm ha valaki tud segíteni!

2021. júl. 15. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Borotvától is ilyen?


Esetleg ha sötét a szőröd, akkor mehetsz lézeresre IPL

2021. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/1 utánanézek köszönöm . De első körben jó lenne ennek utána járnom. Igen borotvával rosszabb volt. Azóta a gyantázással jobb most megint vészes...Régen kérdeztem gyógyszertárban van e valami kenőcs és csak a borotválás utáni krémeket ajanlotta(talán még jobban irritál a mentol miatt)

Kozmetikus azt mondta sokan vannak ilyen problémával de én senkit se ismerek.Fenistil kenőcsöt ajánlotta, de annak az összetétele miatt kétlem ,hogy hasznáhatom napokon át többször. Bőrgyógyászon gondolkozom még de ő se sokat tehet.

2021. júl. 15. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet; amikor megpróbálják áttörni a bőrt a friss, vastag szőrszálak, az eléggé tud fájni. Rendszeres radírozással/hámlasztással tudsz rajta javítani egy kicsit.
2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt a bajom a gyantával. Az első egy hét, amíg teljesen sima, addig semmi gond, de amint elkezdtek nőni, folyton irritálódott a bőröm. Az otthoni IPL hozta el a megváltást. Bár ha van pénz, akkor inkább a kozmetikai lézer kezelést ajánlom, mert akkor még annyi dolgot se lesz vele. IPL mellett azért néha borotválni kell (de nincs borosta egyáltalán).

Nagyon erős (volt) a szőrzetem.

2021. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infót! Ez valami szörnyű érzés újra mint aki bolhás :((((
2021. júl. 17. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem magamnak kis nyeles kozmetikai kefét. Puha sörtéjű,nem csikar. Ezzel átdörzsölöm reggel,este a lábaimat. Nekem ez jól bevált.
2021. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!