Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nehéz normálisra...

Nagyon nehéz normálisra levágni egy hajat?

Figyelt kérdés
Most majdnem fenékig érő hajam van, de már unom nagyon és szeretném olyan vállig érőre levágni, de nagyon fóbiás vagyok és nem szeretnék fodrászhoz menni.
2021. júl. 18. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, akárhányszor voltam fodrásznál, sosem olyan lett a végeredmény, mint amilyet szerettem volna. Én magamnak vágom, és festem is (jó minőségű festékkel természetesen) és mindig mindenki megjegyzi, hogy milyen szép a hajam, és hogy hol csináltattam:D nem nehéz elrontani szerintem, nyugodtan próbáld meg:)
2021. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*nehéz elrontani:D csak elírtam
2021. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
Próbáld meg, egyszer élünk
2021. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
Egy próbát megér, de én elsőre picit hosszabbra vágnám. Azért, mert ha esetleg elrontom, a fodrász végső esetben még ki tudná javítani nekem olyanra, amilyenre szeretném és nem lenne túl rövid. :) De aztán csak lehet én vagyok béna az ollóval ennyire.
2021. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Magadnak? Igen, nézz pár videót, hátul mind egyenetlen lesz, nem éred el, nem látod. Ha van ügyes kezű ismerősöd, inkább bízd rá, egy hajnyíróval egyenesre könnyű levágni. Ha valami fazont akarsz, már neccesebb, ahhoz kell némi hozzáértés.

De nézd úgy, hogy ez csak haj. Majd megnő és nem tragédia, ha nem tökéletes.

2021. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!