Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet szőrtelenito krém amit...

Veet szőrtelenito krém amit lekell csak mostni, tényleg eltávolithato vele a szőr? Aki hasznalta velemenyek

Figyelt kérdés

-Hogyan tudja egy krém eltavolitani a szort?


-arcon miert nem lehet hasznalni? /borostamat szeretnem nyak es arcon/


-mennyibe kerul kb?


-tenyleg hasznal ?


http://www.youtube.com/watch?v=j-5aGPP_enc&feature=related


2010. aug. 27. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!én is Veet szőrtelenitő krémet használok és nagyon bevált:D

Kérdéseidre a válasz:

-A krém elgyengiti a szőrt és igy egyszerűen elválik a bőrtől (adnak hozzá egy spatulát amivel letudod húzni) Teljesen fájdalom mentes:D

-Az arcodon ne próbáld!!! 1x kipróbáltam és nagyon rosszul jártam(piros pöttyök ill.hegek jelentek meg az arcomon!:S (3napra rá eltünt de nem volt vmi szép:S)

-Attól függ milyen kiszerelésben veszed.Krém formájában 1000-1200ft viszont a spray kiszerelésben 1800-2000ft!

-Nálam teljes mértékben bevált!:D Sőt hidratáló krémet is tartalmaz igy a bőrőm puha tapintású lett:D annyira jóó!megéri;)

2010. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

koszonom a valaszod!


Franc... pedig az arcomon akartam volna hasznalni :S

2010. aug. 27. 19:55
 3/3 anonim válasza:

az én anyám lánykora óta használja az arcán mivel sajnos neki is nől azon a tájékon és ráadásul még sötéthajú is... eleinte az ő bőrét is irritálta, de később megszokta és már nem érzett semmit.

sajnos én is örököltem ezt tőle, habár nekem világos a hajszínem és szerencsére nem olyan feltűnő, de ha rásüt a nap, akkor szörnyű. nekem viszont annyira marja a bőröm ez a krém, hogy 4-5 napig vörös marad... a boltokban vásárolható arcgyanta is kimarta, szemöldökcsipesszel meg kész kínszenvedés lenne. úgyhogy már nem igen tudok mit kezdeni vele, le kell, hogy borotváljam, ami nem épp egy hálás dolog... elég szúrós lesz tőle :S

2012. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!