Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen fiatalon mitől hullhat...

Ilyen fiatalon mitől hullhat ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja vettem észre amikor belenéztem a tükörbe, hogy rengeteg hajam elhullott és sokkal ritkább, mint 1-2 évvel ezelőtt, pedig igyekeztem vigyázni rá, sose mentem ki frissen mosott, vagy vizes hajjal hidegben és rendesen kimosom belőle a sampont. Amég nem vettem észre a hajhullást férfi Schauma sampont használtam, aztán ahogy észrevettem hogy hullik átváltottam alpecinre, de eddig nincsen sok hatása. Valaki tud javasolni valamit, esetleg menjek el kivizsgáltatni magam? 18/f

2021. júl. 18. 23:06
 1/9 anonim válasza:
0%
Oltást megkaptad?
2021. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva.
2021. júl. 18. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan hullik? Ha férfias hullásról van szó az genetika. Azzal nem tudsz mit csinálni.
2021. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Voltál Covidos?
2021. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3: Ilyen nagyon furán hullik, mert az egész fejtetőn hullik egy kicsit a fejem oldalán is, nem foltokba hanem az egész.


4: Nemtudok róla, nem voltam beteg amióta digitális oktatási időszakok voltak az iskolában, vagyis kb 2 éve.

2021. júl. 19. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy teljes vérkép nem árthat. Hormonális oka is lehet a hajhullásnak.

Lehet genetikai is. A családban van, aki hamar kopaszodott?

2021. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan aki hamar olyan nincs, csak olyan van aki 40 felett nagyon.
2021. júl. 19. 09:10
 8/9 anonim válasza:

Mintha az én írásomat olvasnám :D


Ugyan ez a problémám az egész fejtetőm és oldalt is megritkult a hajam, mosásnál is elég sok hajat veszítek.


Szedtem hajvitamint, hajszeszt használtam illetve alpecin sampont. Semmit nem használtak :(


Nemrég elmentem bőrgyógyászhoz aki annyit mondott hogy nem látja kórosnak a hajhullást (pedig szerintem bőven az). Minden esetre elküldött vérvételre illetve góckutatásra is, későbbre van időpontom de ha meglesznek az eredmények leírom mire jutottam. Mert okozhatja a hajhullást elég sok minden(pl.: vashiány, gyulladás vagy ilyesmik)


Drukkolok neked mert mondjuk engem eléggé megvisel a dolog. Szeretem a hajamat :D


Majd mindenképp írd le mire jutottál.


18/F

2021. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

8: Akkor nem vagyok egyedül. Privátba leírom.

2021. júl. 22. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!