Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort érdemes lenne...

Epilátort érdemes lenne vennem, ha a borotva miatt kipattogok és le se jön szépen a szőr? L

Figyelt kérdés

Sajnos mindig kipattogok és a hónomaljáról se jön a szőr szépen ( drága, márkás borotvát használok és jó irányba csinálom)

Vagy jobb a gyanta mint az epilátor? Mi a különbség a kettő között?



2021. júl. 19. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az epillator szerintem fájdalmasabb es jobban beszakitja a szort is, mint a gyanta. Mindkettot probaltam, nekem ez a tapasztalatom.
2021. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak epillátort használtam, szépen leszedi a szőrt, de nekem kipattogzik utána a bőröm
2021. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmitől sem pattogzik ki a bőröm. Régen kipattogzott, de most már nem, szóval most nem tudom, lehet, hogy az epilátornál és gyantánál is kipattogzik majd a bőröd, lehet nem. Én borotválni nem szeretem, túl hamar kell újra borotválni, a gyantát pedig próbáltam, de igazából én eddig bármit próbáltam, mindig ott maradt egy csomó szőr, szóval a végén mindig annyi idő elment a gyantázásra, hogy az csak na. Szóval én az epilátort szeretem. Szerintem nem fájdalmas, max. az elején, én pl. kb. 1 perc alatt hozzászokok mindig a fájdalomhoz, utána nincs vele semmi baj. Árban is szerintem az epilátor jobban megéri, mint a gyanta. Viszont na, ezt nem lehet megmondani, hogy neked befig-e válni.
2021. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipattogásra a körömvirág krém vagy az aloe vera spray a jó, a körömvirágot nem próbáltam, aloe vera sprayt használok féléve és azóta nem pattogok ki!
2021. júl. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az epilátor sem vált be. A borotvával ugyanez volt a bajom, hogy kipattogott a bőröm, kipirosodott, benőtt a szőr, begyulladt stb., de nekem az epilátortól is ugyanilyen lett a bőröm. Mindent kipróbáltam, mindig direkt fürdés után próbáltam, radíroztam, használtam mindenféle krémet is és semmit nem segített.
2021. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gyantát. Csak profi kozmetikushoz menj. Nem olcsó, de megéri.
2021. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!