Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napokban láttam egy videót...

A napokban láttam egy videót az úgynevezett hajbotox kezelésről. Van bármi tapasztalatotok vagy próbáltátok már?

Figyelt kérdés
A hajam sokszor kezelhetetlen, fakó és száraz. Valami újdonságot szeretnék ami kicsit "feltölti" élettel.

2021. júl. 20. 07:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Olvasd el mit jelent a botox kezelés és rájössz te magad is, hogy a "hajbotox" csak egy zavaros marketing duma.
2021. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Huhh, ez valami orbitális parasztvakítás lehet.....

tuti jó sok pénzért!

2021. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld ki a curly girl methodot. :)
2021. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves egyes és kettes, ha nem tudtok érdemben hozzászólni akkor minek írtok ide? :)

Nem értem ,akkor most nektek miféle tapasztalatotok van a témában, a kérdés azoknak szólt akiknek van! De köszi, hogy időtöket szántátok ideírni . 🙂


Kedves 3as. Utánanézek és köszönöm. Te próbáltad már, esetleg használod?

2021. júl. 20. 22:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, én használom; a lényege, hogy hagyjuk a hajat természetesen, nem teszünk rá szilikont, ami egy műanyag burok, hanem tápláljuk olajokkal és proteinnel, és nem bántjuk hajvasalóval, vagy fésűvel, így egészségesebb lesz, kevésbé száraz, aminek hatására előjöhet a természetes göndörsége is, ha van neki; de az se gond, ha nincsen, csak sokan meg szoktak lepődni, milyen csigás tud lenni a hajuk, ha nem bántják. :) De ha jól tudom, van Wawy Girl Method is, és mindkettőnek van facebook csoportja, ahol minden fontos infó le van írva.
2021. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤
2021. júl. 21. 08:22
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

#4: tudod, hogy mi a botox kezelés???


" A botox gátolja az ideg és izom közötti ingerületátvitelt. "

Innen: [link]


Hol van a hajszálakban ideg és izom??? És ingerületátvitel????


Remélem, most már érted, miért írtuk, hogy parasztvakító marketing bullshit!

2021. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi megint!! Ez volt a kérdés?🙂 Ez a mai világ ,marketing..

Nem kell elmagyaráznod mi -micsoda ,csak annyit kérek ha nem tudsz érdemi választ adni ne pazarold a drága időd ennél a kérdésnél! De te tudod! 😊 szép napot

2021. júl. 21. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8: akkor írd ki, hogy te mindenképpen bedőltél a mókusvakításnak és csak egyetértő, prekoncepcióidat megerősítő válaszokat vársz.


:-D

2021. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

🤣 amit kérdeztem! :

Ha használta már valaki kifejtené,hogy mit gondol róla akár negatív tapasztalat ,akár pozitív!!

Hol olvastad te ezt amit most leírtál ? 🤣 elkanyarodtunk a témától hála neked!

Feltettem egy kérdést ,szerintem nem nehéz értelmezni. Irigyellek hogy ilyen sok időd van felesleges😁 kaptam érdemleges választ ,és nem külső véleményre voltam kiváncsi ,hogy ki mit gondol róla aki NEM használta.

Kioktatsz ,hogy mókusvakítás... de konkrétan semmi tapasztalatod.

Hallottál már arról ,hogy fantázia név? Honnan tudod hogy ezt nem azért nevezik -e így ,mert a hatása olyan akár a bőrnek a botox és nem konkrét botox van benne...?!.😅

Köszi. Mára is jutott valaki aki szétcincál felesleges okoskodással egy kérdést! 😊

2021. júl. 21. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!