Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Amatőr körmösként", otthon...

"Amatőr körmösként", otthon érdemes próbálkozni a polygel-lel? Vagy kezdőként az nagyon bonyolult?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akihez járok körmözni, fél évre abbahagyja a munkát, mert kisbabája lesz. Akik szépen dolgoznak, tele vannak és nem vállalnak új vendéget, kontárhoz méregdrágán pedig nem szeretnék menni. Ezért gondoltam, hogy akkor itthon, magamnak csinálnám 2-3 hetente. Nem kell bonyolult dolgokra gondolni, általában nude/piros/fekete/baby boomer a körmöm, időjárástól és kedvtől függ.



14 éves korom óta van csináltatva a körmöm, most 25 vagyok. Viszont magamnak még sosem csináltam meg, de ez a polygel technika tűnt a legszimpatikusabbnak.


2021. júl. 20. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a polygelt egyáltalán nem nehéz használni, az elején biztos nem lesz olyan szép de idővel bele jössz
2021. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!