Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nem igaz. Mit tehetnék?

Ez nem igaz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
minden reggel 5 percig nyomogatom ki az arcomon a pattikat és mitsszereket,viszont minnyásuli,és erre nem lesz időm.vmi házi megoldás amikajak beválik?(nincs pénzem))
2010. aug. 27. 23:28
 1/9 anonim válasza:

Inkább gyógyszert, kenőcsöt tudnék ajánlani, de az legalább 2 rugónál kezdődik. :S.

Ahhoz hogy száradjon a bőröd, minden este kend be szappannal (ne túl vastagon), és ez szárít valamennyire.

2010. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a leszárítással meg az a baj hogy utána megmarad a nyoma
2010. aug. 27. 23:39
 3/9 A kérdező kommentje:
most is...bőr alatt van 1 2-3centiskör alakúpatti,de azt nem tudomhogy lehet akkora meg annyi benne a létyó °_° undorítóan bizarr
2010. aug. 27. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

hát pattira nem nagyon tudok mit,

de miteszerre egy házi praktika,ami nekem 4 nap alatt eltüntette őket:

szóval, egy vattapamacsra tegyél citromlevet hagyd h átázzon kicsit,és arra tegyél kristálycukrot,(előtte mosd le meleg vízzel az arcod,és töröld szárazra, aztán ezzel radírozd le a bőröd naponta 2×!! nekem bevált;)

Am lehet pattikra is jó azt nem tudom:)

Rem.tudtam segíteni:)15L

2010. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kozmetikus!
2010. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha ennyire fontos számodra, akkor legyen rá pénzed. havi egy kozmetikusba nem halsz bele, plusz otthoni arctisztítás sima szappanos vízzel.
2010. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne nyomkod

mer ha roszul nyomod ki megmagad a helye

hagyd leszáradni

nekem ami nagyon bevált az essencenek van a pure skin termék családja(:

elöb 2 dologvált be nekemmég hozá az anti-stop patches ezegy ilyen korong ráakod a patanásra rajtahagyod 10-12 óráig (én sokal továbszotkam akor hatásosabb) és kigyit enyhiti

a másik pedig pru teint spot fighitng duo anti-pickel duo ez egy ilyen pattanástalanito és korrektor egyben (külön van csak egacsomagolásba(:

nazsoval hogy hogy használom én elöször csak azt a korongot hazsnáltam a nagyob patikra majd utána találtam rá a duora ugy szotkam hogy bekenem a dounak a fehér löfgyis részével a patit és a angyobakra pedig teszem ezt a korongot és nekem akicsi pattaánsokat ez a duo 1-2 nap alatt elmulasztota

nemdrága egyik sem a duo 700-800 forint körül van (ja és még annyit a korektorárol hogy ez job mint a töbi mert antibakteriális és ez is kicsit 'áplja' a pattanásokat)

a korong meg 500 forint és 24 dbos

szeritnem ennyi pénzt megér az arcod.

2010. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
viszont ha másnak akkor kelsz 10 percel korában.ennyi.
2010. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én eddig egyszer próbáltam a kristálycukros arcradirt olvastam a Femina.hu-n is! menj fel és ott találsz több infót a pattanásokra(vannak házi praktikák is, elég sok!!!) és mikor kipróbáltam utána rögrön puhább lett a bőröm, szerintem azért mert leradirozta az elhalt hámsejteket, de én úgy hallottam hogy hetente elég egyszer radirozni. de az egyik válaszoló irta h 4 nap alatt eltűntek akk énis kipróbálom naponta 1-2 szer megtisztitani ezzel a módszerrel, és a ciromlé tényleg száritja a pattikat ezt is hallottam, meg a méz, fogkrém....(mentolos).!!!
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!