Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festett hajra szőke...

Fekete festett hajra szőke melírok alul fodrász nélkül?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne megcsinálni h a fekete festett hajamba szőke melírokat fessek alurra?:)Lehet egyáltalán fodrász nélkül?


Remélem érthető volt és köszi:)


2010. aug. 27. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
neeeee szerintem ne. feketéből nem lesz egyből szőke az tuti. 17/L
2010. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt előtte le kell szívatni. Én is voltam így csak vörössel volt.
2010. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de én fekete hajra akarnék szőke melírt..de a hajam alapból szőkésbarna és úgy meg nem tetszik
2010. aug. 28. 14:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy csináljam úgy h a fekete hajszín mikor már kikopik akkor fessem be szőkére alul feketére felül? na így már menne igaz?:D
2010. aug. 28. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon. Mióta fested? Mondjuk ha jól tudom ha fekete a hajad akkor más festék más nem fog be semmit. Legalább is nekem nem működött így.
2010. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fekete zűrös, mert be fog vörösödni. Nem muszáj szívatni,

sajnos sokan csak azt ismerik, pedig van más módszer is. Létezik egy vitál remover nevű anyag. Ez egy RONCSOLÁSMENTES festékeltávolító. Elvileg ezzel meg tudod csinálni, de nem 100%. Ha utána ráfestesz, talán jó lesz.

Itt tudod megnézni és részletesen elolvasni a removerről a tudnivalókat:

[link]

SZia!!

2010. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

uhh köszikeee:)

Hát alapból szőkésbarna vagyok,feketére festettem.

Szal akk ne várjam le míg lenő és akk úgy kettéválasztom és szőkére ill feketére fessem

2010. aug. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!