Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke hajat miért nehezebb...

A szőke hajat miért nehezebb fésülni? Pár napja lettem szőke, a fodrász felkészített, hogy jobban hogy gubancolódni. Ma mostam meg, és tapasztaltam. Nagyon nehéz volt kifésülni, ahol azonban barna (melíros) ott könnyű. Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a szőkítés kiszárítja és elvékonyítja a hajad. Emiatt gubancolódik. Egy megoldás van rá: hajbalzsam és pakolások!
2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert kiszáradt a hajad, ezután jön majd hogy töredezni fog és hullani mint a fene.
2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a csajszi mondta, hogy ne féljek a hajhullástól, töredezéstől, minőségi a hajam, erős, kemény, és irtóra sok. három emberre is elég lenne :D ezért is csinálta csak meg, mert biztos benne, hogy nem fog tönkre menni. nem a pénz miatt, tudom, mert anyukámnak sajnos nagyon rossz minőségű, és neki nem vállalta be. én apuét örököltem :)

köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 2. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked nem természetes szőke a hajad hanem le van szívatva ez roncsolja a hajat és ezért gubancolódik,én természetes szőke vagyok és nem gubancolódik.
2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szívatták le, de ettől függetlenül biztos azért, mert világosra van festve és tényleg kiszárította. köszönöm :)
2010. aug. 2. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rendesen ápolod nem fog hullani és törni sem, ha viszed túlzásba a szőkítgetést...

nekem már 2 éve szőke. Annyi a titka, hogy rendesen kell vele bánni. Ahogy az első hsz-ban leírtam.

2010. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, ez természetes :) majd veszek pakolást. köszönöm még 1x
2010. aug. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!