Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzott fejbőr izzadás ellen?...

Túlzott fejbőr izzadás ellen? Esetleg DERMEDIC SEBU BALANCE FEJBŐR MIKROBIOM HELYREÁLLÍTÓ SAMPON?

Figyelt kérdés

Annyira izzad a fejem, hogy nem tudom már elviselni. Kimegyek az utcára, 2 perc múlva már tiszta víz a fejem, hajam. És nem csak most a melegben, márciusban is, decemberben is. Nagyon kínos.

Most rátaláltam erre a samponra. Vajon hatásos lenne?

Orvosnál már voltam, elküldött vérvételre, kicsit magas a koleszterin. Kicsit stresszesebb, feszültebb vagyok az átlagosnál, de ez ellen nem tudok mit tenni. Reméltem, hogy a dokik tudnak segiteni, de nem :(


2021. júl. 27. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kérdésért de nem vagy túlsúlyos?

Nekem akkor volt hasonló problémám amikor plusz kilókkal küzdöttem

2021. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bár van rajtam egy kis felesleg, de mostanában fogytam is

Március óta van ez, hogy a fejem ennyire izzad. Elötte inkább a hónaljam volt ilyen de nem ennyire durván.

Márciusban volt a covid, azóta van ez. És ha ezt elmondom a dokiknak, egyböl arra fogják és ennyi, téma lezárva :(

2021. júl. 27. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm, érdekes. A terméket egyébként mindenképp próbáld ki, én másik típust használok ugyanezen márkán belül (hajhullás ellen), és remekül működik.

Illetve nem tudom hormon vizsgálatod volt e, lehet az sem árt.

A koleszterineddel pedig már úgy az egészséged miatt is kezdj valamit 🙂

2021. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt a hormonvizsgálatot hol lehet intézni? ☺️

A doki még hasi uh-ra küldott, de lehetetlen időpontot kérni, vagy.nem veszik fel, vagy foglalt. Mondta, hogy még nőgyógyászhoz is menjek, lehet, hogy olyan dolog miatt van ez.

De annyira szörnyű :( hajat mosok reggel, fél 9kor elmegyek intézni ezt azt, és mire kiérek a megállóba, már vizesedik a fejem teteje. Aztán pár perc múlva, mint akit leöntöttek egy vödör vizzel.

Más kiengedett hajjal, egy csepp izzadtság nélkül, én meg így 😢😢😢😢

2021. júl. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!