Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyári túlzott izzadás elleni...

Nyári túlzott izzadás elleni praktikák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy rendkívül erőteljesen izzadok nyáron nem annyira melegben is (23-25 fok). Sajnos úgy érzem, hogy az önbizalmamat folyamatosan ez a földbe még jobbban döngöli, habár világ életemben önbizalomhiányos voltam. Határozottan nehezíti számomra az ismerkedést is, mivel folyamatosan izzadok, nem tudok másra emellett koncentrálni, illetve amint tudok jövök haza, hogy levegyem az izzadt ruhámat és hűvösben legyek. Ebből fakadóan soha nem megyek sehova a barátaimmal (akik szintén nagyon kevesen vannak, mert most költöztem új városba), illetve mivel a meleg miatt sűrűn visszautasítottam a meghívást, így már nem is hívnak. Úgy érzem változtatnom kell valamin, mivel egyedül vagyok, és még magányosabb leszek az idő elteltével, nem lesznek barátaim és a folyamatos önbizalomhiányból is már rendkívül elegem van. Bármilyen erre való praktikát és taktikát (a világos ruházat és sok folyadékbevitel mellett/helyett) esetleg ismertek?

2021. jún. 9. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám. 20 fok fölött már izzadok mintha muszáj lenne. De megszoktam, merthogy mást nem nagyon tehettem. A világos ruházat nem tudom hogy mennyire működik, én pont inkább fekete pólót szoktam venni, mert azon kevésbé üt át.
2021. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is full ugyanez van

Utálom magam amiatt, hogy képes vagyok izzadni egész nap úgy, mint egy ló, és folyton cserélni a ruhákat, plusz napi 3szori fürdés mert büdös vagyok, közben meg másnak még izzadt foltja sincs a pólóján. Én meg azt sem tudom hogy takargassam. Szégyellem.

2021. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

perspirex dezodor. az egyetlen, ami er valamit. nekem ugyan ‘csak’ a honaljam izzad, de neha konkretan folyik belole a viz cseppekben, nagyon kinos, de ezzel a dezodorral nincs kb semmi. ejszakara kell felkenni, eleinte kicsit csip es viszket, de mondom, tenyleg jo es eleg heti parazor hasznalni.


ezen kivul en figyelek ra, hogy olyan ruhak legyenek rajtam, amiken nem latszik az izzadsagfolt.

2021. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.:(

Nekem a nadrágom izzad be az ülepénél konkrétan és tiszta víz, meg hajlamos a hátam is. A kezemről meg folyik a víz...

A hónaljamat megoldottam, arra a legjobb a Solutio Antisudorica.

Ja és vékony vagyok ráadásul.

2021. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
49%
Ha hasznaltok barmilyen aluminiumos szert honaljon pl: solutio antisudorica. Egy ido utan az izzadas mashol fog feleresodni, tehat hiaba szunteted meg a honaljadon az izzadsagot, mashol igyis ugyis kifog jonni a mocsokja.
2021. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

1. Viseljetek szintetikus, gyorsan szarado oltozeket. Legalabb alsogatyat, de van ilyenbol nadrag meg felso is, utobbikbol meg elegans darabokat is lehet talalni.

2. Otthon ne hasznaljatok legkondit.

3. Fogyjatok le.

2021. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 6-os:

1: Szerintem a pamut a legjobb ilyenkor, de nyilván abban is izzadunk sajnos.

2: Nem tudom, te hol élsz, de nálunk nincs otthon légkondi, meg szerintem a magyar háztartások minimum felében sincs. Egyébként meg kimondottan szeretem a légkondis helyeket, ott legalább nem izzadok.

3: 45 kg vagyok...


Hozzászólásoddal nem váltottad meg a világot, csupa haszontalan hülyeséget írtál. Ha nem vagy a helyzetünkben sosem fogod megtudni, milyen ez, azt hiszed könnyen lehet orvosolni, pedig nem. Nyilván sokkal több mindent kipróbáltunk hasztalanul, mint te valaha is fogsz.

2021. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Minden nézőpont kérdése. Engem pl szexuálisan izgat, ha egy nő izzad.

Barátnőm esténként szokott tornázni. Ő már tudja, hogy nem kell mennie utána fürdeni, mert imádom. A hónaljáról és a melleiről mindig lenyalogatom az izzadságot. Jó nagy izzadt cici. A gondolata is merevséget okoz. Van, hogy el is élvezek ettől.


Na de félre a pajzánkodással. Nem derül ki, hogy fiú vagy e vagy lány, de úgy érzem fiú.

Ha igen, akkor kezd el borotválni a hónaljodat, és meglátod jobb lesz. Amióta én ott is szőrtelenítek, azóta alig alig izzadok, még 30 fok fölött sem.

Ugyanez van alól is. Amióta csupi vagyok, azóta nem pálik be nyáron, és nem büdike.

2021. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

7-eske, a tapasztalatomat (!) osztottam meg, hogy segitsek rajtad, nem a vilagot akartam megvaltani. A pamut a leheto legrosszabb anyag, amit eros izzadokent hordhatsz, mert sok nedvesseget tart magaban es nagyon lassan szarad. Majd egyszer menj be egy Nike boltba es nezd meg, mibol keszulnek a futo cuccok.


A szintetikus oltozetben a "gyorsan szaradon" volt a hangsuly. Olcso, vastag szintetikus polo rossz, de amit direkt gyorsan szaradora terveztek, fenyevekkel jobb pamutnal. Mondom: tapasztalatbol irom, erosen izzadok, es meg tropusi orszagokba is szoktam utazni.


A masik ket pont meg nyilvan, akinek nem inge, ne vegye magara. Minel tobbet vagy legkondis helysegben, annal kevesbe fogod turni kint a meleget. Felesleges kiloktol megint tobbet izzadsz.


Nem kell besertodni, es foleg nem kell beszolni egy masik idegennek nevtelenul, mert nagyon konnyen megfordithato a szitu ugy, hogy te erzed utana magad butanak. :)

2021. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
9: Nem érzem magam butának, most sem írtál olyan hű, de nagy dolgokat.:)
2021. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!