Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Chilis krémet miért nem lehet...

Chilis krémet miért nem lehet használni menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most élőször vettem ilyen chilis krémet, szerintem valami kis non name márka, korábban nem láttam. Csak angolul van rajta szöveg, a szokásos dolgokon kívül ott van, hogy menstruáció és terhesség alatt ne használjuk. Jelenleg egyik sincs képben, viszont érdekelne, hogy miért nem szabad. Ha megjön és mégis felkenem lesz valami bajom?

2021. aug. 5. 12:32
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mire jó az a krém? Én rendszeresen felkentem a csilis lóbalzsamot akkor is ha épp megvolt, soha semmi különös nem történt ami máskor ne történne pl. hogy csíp. Lehet hogy nem a chili miatt írták rá, hanem valami más összetevő miatt.
2021. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alakformáló, feszesítő, mondjuk nem tudom, hogy mennyire használnak az ilyenek.
2021. aug. 5. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom elképzelni, hogy valamelyik összetevője fokozza a vérbőséget, és emiatt nem tanácsos használni menstruáció és terhesség alatt. :)
2021. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk lehet :D
2021. aug. 5. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vérbőség miatt lesz, egyetértek. Nyilván csak akkor van jelentősége, ha a hasadra kened. Mivel ez csak helyileg okoz vérbőséget. Tehát fenéken stb nyugodtan használható.
2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!