Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen pattanásos és mitesze...

Teljesen pattanásos és miteszeres arccal lehet valaki szép lány létére?

Figyelt kérdés
Kifejtve: nem igazán pattanásos, hanem csak ilyen piros foltos, tapintva tök sima cuccok vannak a fejemen és utálom. + az orromnál miteszerek amit szintén utálok. Ily nem érzem magam szépnek és alapozó nélkül ki se lépek az utcára. Szerintetek lehet valaki így szép? Én kétlem
2010. aug. 29. 07:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nekem is ilyen, de erről nem tehetünk. Sőt én még NEM IS SMINKELEM magam. Minek hogy ne levegőzzön a bőröm és ráncos legyek mint egy buldog..Engem is zavar de én felvállalom. Egyébként amúgy szép arcom lenne/van csak ezek vannak rajta. Minden párkapcsolatomban kaptam érte megjegyzést hogy miért nem csinálok vele valamit, kb nem tudják hogy az egész életem kezelésekről szól, meg arról hogy eltűntessem. Szerintem fokozatosan te is hagyd el az alapozót. Amúgy szerintem lehet szép mindezek ellenére. Gondolj arra amire én is mindig: van olyan lány akinek makulátlan és sima a bőre, de az arcformája vagy a feje egyáltalán nem előnyös és nem szép. Akkor inkább legyen szép arcom és ilyen bőröm
2010. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is szép arcom lenne. Mikor még nem voltak ezek a fejemen, akkor dicsértek rendesen. De most... és mostmár önbizalmam sincs. Nehéz lesz újra építeni.
2010. aug. 29. 07:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, azért a mitesszerekkel nincs annyi gond, mert az messziről nem annyira látszik inkább ezek a piros foltok...
2010. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Csajok:

Kamillás vagy sima lanolinos Baba testápoló.Egy héten keresztül kenegessétek az arcotokat vele lefekvés előtt,várjátok meg míg felszívódik

Nekem is tiszta pattanás volt a fejem,és bekentem vele,és mára már egy darab sincs.

2010. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elmentél már kozmetikushoz? Azért mondom, mert a mitesszerek nem tűnnek vészesnek, de tág pórusokat okoznak, szóval kezelni kell őket. Én a saját hibámból beszélek, szóval fogadd meg a tanácsom. :)

Látom itt a gyakorin mindenki természetbarát, én mégis alapozót ajánlanék. Fogd meg az arcod, ha száraz, akkor az alapozó nem lesz egységes rajta. Szerezz be valamilyen hidratálókérmet, pár nap után sokkal puhább lesz.

Én ezt ajánlanám, nagyon jó alapozó szerintem (Maybelline Dream Satin Liquid):

[link]

Ja és korrektor is jó, ha kéznél van, rosszabb eseteknél.

2010. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostanában kijöttek az arcomon ilyenek, és alapozót kentem rá, amitől pár nap múlva még rosszabb lett a helyzet. Abbahagytam, kinyomtam a nagyon gennyeseket, és apumnak az arcszeszével (asszem így hívják azt, amivel borotválkodás után bekenik magukat) kentem az arcomat minden este. Az arcszesztől rendbejöttem.
2010. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát..nemtudom...nekem volt egy ilyen osztálytársam,aki alapból szép,csak a bőre nem..amikor először megláttam,azt mondam,h miért nem foglalkozik jobban magával,aztán beszélgettünk erről és ő is mondta,h jár vele mindenfelé.utána már nem gondoltam ilyen csúnya dolgokra vele kapcsolatban...de egy kis alapozás sztem nem árt és már vannak olyan alapozók is amik engedik lélegezni a bőrt..igaz ezek drágábbak is..nemtudom mennyire szoktál vele kezelésekre járni,de nekem amikor ilyen csúnyább és heges volt az arcom a kozmetikus felirattatta a háziorvosommal a Zynerit nevű készítményt és ez teljesen rendbe hozta az arcom.1200 ft,úgyhogy mégcsak nem is drága:)
2010. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem kozmetikushoz kinyonkodta és szép lett a bőröm, meg adott krémet is. De még így is van néhány piros folt. :( Majd tinikor után elmúlik. :) remélem
2010. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

én dióleveles cuccal mosom az arcom. Van eredmény, de sebeket nem tudja eltüntetni. Arra gondoltam, hogy az alapozó alá kenek valami pattanástalanító krémet. Így jobb? Csak mert alapozó nélkül...juj! És nem voltam még kozmetikusnál, mert mindig úgy gondoltam, hogy majd én megoldom. Hát most már ideje elmennem és bőrgyógyászhoz is.

Egyébként köszi az eddigi válaszokat. Várnék még

2010. aug. 29. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:

12:41-es vagyok.

Otthon nem hinném,hogy megtudod oldani.Ha még nyár lenne,ajánlanám a sok napozást ,de ugye arra már sok lehetőség.Esetleg néha elmehetnél szoliba,az is szárítja a bőrt és a pattanásokat.Persze csak heti egyszer 6 percre.én is így jártam régen.

2010. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!