Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet szőrbenövésem szőrtüsző...

Lehet szőrbenövésem szőrtüsző gyulladás nélkül?

Figyelt kérdés

A mellemen van egy pár sötétebb szőrszál, amik zavarnak és kiszoktam őket húzni csipesszel. Az egyik ilyen alkalom után megjelent egy piros duzzanat az egyik helyén. Gondoltam, hogy szőrbenövés, ezért megpróbáltam nyomással, illetve tűvel eltávolítani. Szőr nem jött kibelőle csak némi genny. Azóta azonban nincs begyulladva, nem is fáj, de a piros folt valamilyen szinten megmaradt és kicsit kemény is.

Mindenképp szeretnék vele elmenni bőrgyógyászhoz, de amíg nem kapok időpontot gondoltam megérdeklődöm valaki járt-e már így.



2021. aug. 8. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet .
2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet addig amíg nem jutsz el a dokihoz próbáld ki rá az aloe Vera sprayt vagy körömvirág gélt
2021. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kiderült végül, hogy az volt. Szerencsére úgy nőtt a szőr, hogy végül ki tudtam szedni egy tűvel. Azóta rohamosan gyógyul a helye. De, ha máskor is lesz ilyen, ki fogom próbálni a javasolt termékeket.
2021. aug. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!