Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Nagyon-nagyon csúnya...

S. O. S! Nagyon-nagyon csúnya szőrbenövés elleni ötletek?

Figyelt kérdés

Vettem epilátort, vele párhuzamosan vettem luffa szivacsot is amit naponta használok, valamint csepegtettem teafaolajat a testápolómba, ennek ellenére valami kétségbeejtő hogy-hogy nézek ki.

segítség!!! :(



2014. márc. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nyomkodd ki azokat amik par nap utan sem mulnak es egy tiszta szemoldok csipesszel szedd ki azokat amik a borod ala nottek es irritalnak. nekem sem birja a borom az epillatort, maradt a borotva es a szortelenito krem :(
2014. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pedig annyira örültem, már kb. 4 hete epiláltam, már úgy voltam vele, hogy megúsztam erre egy éjszaka alatt tessék ...
2014. márc. 12. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ad rá való krémet amitől helyrejön. Én is így jártam, azóta a patronos gyanta a menő nálam. Az érdekes módon nem okoz szőrbenövést.
2014. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%-os folyékony hidrogén-peroxid párakötéssel,az orvos is ezt teszi.
2014. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ilyent hol tudok beszerezni?
2014. márc. 13. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!