Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi mellbimbó körül melyik...

Férfi mellbimbó körül melyik IPL otthoni szőrtelenítő készülék a legjobb választás? Csak körülötte szeretném megszüntetni a szőrt.

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
A mellkas területet nem szeretném kezelni csak a mellbimbó körül nem szeretném hogy legyen szőr. Lézeres kezelés sajnos nem segít rajta. Más testrészek voltak már lézerrel kezelve nem volt eredménye
2021. aug. 10. 19:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Otthoni gépekkel nincs tapasztalatom, kozmetikushoz mentem ipl-re. Bikinivonal és hónalj (én nő vagyok). Ez már tizenévvel ezelőtt volt, egy-egy kósza szőrszálat leszámítva azóta is élvezem a simaságot, szóval a kozmetikus gépe nagyon tutin működött. Nem is kellett hozzá sok alkalom (bár nem emlékszem pontosan, mennyi).

Már akkor is mondta a kozmetikus, hogy férfiak is előfordulnak a kezeltjei közt, úgyhogy szerintem ezen nem nagyon lepődnek meg.

A másik amit elmondott, hogy a gép akkor a leghatékonyabb, ha sötét a szőr (minél sötétebb, erősebb, annál jobb), a bőr viszont világos, mivel a pigmentek veszik fel a "kisülés" energiáját. Így a világos szőrűeken kevésbé hatékony az ipl, a sötét bőrűeken meg túl alacsonyra kell venni a fokozatot, különben megégeti a bőrt, de így meg a szőr ellen sem olyan hatásos. Ezért kell a kezelés alatt felfüggeszteni a napozást, szolit. Kérdés, neked milyenek a színeid, érdemes-e egyáltalán ipl-el próbálkoznod.

Egy szó mint száz, bár az otthoni gépekhez nem tudok hozzászólni, a kozmetikusokat szívből ajánlom. Az ő gépeik szerintem erősebbek is, mert ha túl erősre állítják a bőr pigmentáltságához képest, rendes égési sérülést tudnak okozni. Nem hiszem, hogy otthoni használatra árulnának ilyet, az inkább csak valami light verzió lehet.

2021. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Fent írtam hogy már voltam lézeres kezelésen pontosabban már 7 alkalommal. Semmit sem segített, van hogy oda mentem hófehér bőrrel a fekete szőr szálak ugyan úgy megmaradtak. Nem hullott ki nem lett kevesebb. Volt olyan is hogy csoki barna színnel mentem oda akkor se volt változás.
2021. aug. 10. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha a nagygép után, ami 25 J/cm² energiát ad le nem történt semmi, akkor a 1/5-öd teljesítményű kisgépekkel még annyi sem fog történni.
2021. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Annyira nem értek hozzá, de ha jól tudom, az IPL és a lézer nem ugyanaz. Lézerből és IPL-ből is létezik kozmetikusoknál alkalmazott, erős teljesítményű, komolyabb gép.

Szóval ha a lézer nem használt, kipróbálhatod az IPL-t, de azt is lehet szakembernél, nemcsak otthoni szerkentyűvel.

Esetleg keress másik kozmetikust ajánlás alapján, akinél az IPL hatásos volt.

2021. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A működési elve ugyanaz. A különbség csupán annyi hogy az egyiknél egy gázkisüléses (fény) cső, a másikban pedig szilárdtest lézer állítja elő a fény impulzust.

A lézernek nagyobb a teljesítmény sürűsége.

2021. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt a gépet néztem ki [link]
2021. aug. 12. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, írták ha a lézer nem használt, az IPL még úgy sem fog. Gyengébb tőle.
2021. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Egyértelműen b.zi. Nem érdemel választ.
2021. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homokos. Test építéssel foglalkozom már két éve. És ott fontos a jó megjelenés, főleg verseny időszakban.
2021. szept. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!