Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrradírozás hasznos, vagy...

A bőrradírozás hasznos, vagy káros?

Figyelt kérdés
Hallottam már azt is, hogy testre, vagy hajra használják, van aki szerint arcra káros. Szerintetek? Ti mit használtok, és milyen időközönként?

2021. aug. 17. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Jav.: Nem hajra, hanem fejbőrre, rosszul fogalmaztam.
2021. aug. 17. 14:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Testemre szoktam használni, arcra én hámlasztót használok. Ha gyulladásra hajlamos, pattanásos a bőröd akkor káros az arcradír
2021. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

testre használom, segít a szőrbenövés ellen. egy-két hetente jut csak eszembe általában.

arcra semmiképpen sem csinálnám, mert érzékeny a bőröm. Ott inkább hámlasztózok én is.

2021. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Helyesen alkalmazva hasznos, de mint mindent, ezt is túlzásba lehet vinni. A mindennapos radírozás többet árt, mint használ, mert a bőr védekezésképpen még jobban megvastagszik, hogy védje magát az állandó durva mechanikai hatástól.
2021. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!