Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha hajfestés...

Mit lehet tenni ha hajfestés miatt hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Sok éve festetem a hajam és eddig csak a fekete hajfestékektől hullott más színtől nem.Most ujra megpróbáltam a feketét és irdatlan mennyiségben hullik a hajam.Mit tegyek?

Hidrogén és más szín vagy van valami más lehetőség is?


2010. aug. 30. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyulj a hajadhoz, mert mar igyis tonkre tetted a sok festessel!

A festes is okozhatja, de vitamin hiany is, sot egy belso gyulladas is!

Kikellene vizsgaltatni magadat, vervetel pl. es figyeld meg a szervezetedet.

2010. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most ez a kérdés komoly, hogy mit lehet tenni???

Ne fesd a hajad! ENNYI! Semmi más megoldás nincs!

2010. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ az első válaszolónak, a második meg inkább ne irt volna, így látatlanul is okosabbnak tűnne. amugy nincs semmi baja a hajamnak,szép erős és egészséges,csak azóta hullik mióta immár 2-dik alkalommal festettem be feketére,biztos hogy az a gond.vörös voltam sok évig és nem volt semmi baj.

lassan derékig érő hajam van és nem szeretném megvárni míg kihullik a nagyrésze,de évekig tartana mig lenöveszteném ezért gondoltam a kiszivatására és átfestésre.

2010. aug. 30. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a kemiai vegyszerek nagyon sokat artanak a hajnak, es legjobban ugy tudnal segiteni ezen jelenleg, hogy levagatsz belole, ahhoz, hogy a hajhagymad is pihentetve legyen,

aztan elkezdesz pakolasokat rakni ra. Nagyon jo kesz maszkokat lehet kapni pl. a dm-ben, vagy hazilag keszitesz

taplalo maszkot a hajadra, s ezt hetente.

Aztan meg lehet kapni olyan balzsamot, amit a mosas utan mar nem kell kiobliteni, hajszaritot inkabb most ne hasznalj, mert azzal megint csak artani fogsz a hajadnak.

Nem tudom merre laksz, de pl. a diofa levele, a csalan levele es gyokere is nagyon jot tesz a hajnak.

Ezekbol teakat lehet kesziteni, es ezzel oblited le, erdemes akar 5 percig is a hajon hagyni, hogy kifejtse a hatast jobban.

Most inkabb "kenyeztesd" a hajadat, de erdemes ezt folyamatosan is igy vegezni, elvegre egy Nonek a haj a koronaja!

2010. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!