Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékek lennének...

Milyen termékek lennének hatásosak ezekre a problémákra? (haj, bőr ápolás)

Figyelt kérdés

A hajamon mi segitene szerintetek? :

Festett (bordó)

Vasalom de nem vészesen

Eléggé töredezett az egész

Száraz de viszon gyorsan zsirosodik

Hullámosodik is


Balzsam/sampon bármi ami hatásos lenne


Bőr:


Zsíros,

pattanások is szoktak kijönni,

és miteszeres


Jók a clean and clear termékek?

Bármi ami segit!


2010. aug. 30. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A hajadra kipróbálhatnál házi pakolást is.Pl tojásos mézes hajpakolást,vagy ricinusolajos hajpakolást,vagy olivaolajos tojásos hajpakolást.Ezek mind hatásosak,én a tojásos mézest próbáltam,és a száraz hajamra tökéletes volt!Az hogy törött,sajnos előbb le kell vágatni azt a részét,és utána használthatnál száraz tördezett hajra való balzsamot,pl gliss kur,garnier,vagy dove ami nekem bevált!Meg a gliss kurnak van nagyon jó fújós balzsamja(hajspray)azt is csak ajánlani tudom.Vasaláshoz meg használj hővédő szert,én a loreal hot liss rózsaszín flakonosát használom.1100-1200 Ft körül van. :) Arcra viszont nem tudok segíteni,nekem szerencsére azzal nincs gondom!
2010. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!


a a tojásos-mézes pakolásbol miből mennyit? nem lesz sárgás a hajam tőle?


amúgy meg piros gliss kros hajsprayt használok vasalás előtt,húvédő :)

2010. aug. 30. 18:29
 3/5 A kérdező kommentje:

gluss kur-os*

hővédő*

2010. aug. 30. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy lesz tőle sárgás a hajad.Alaposan ki kell öblíteni.Hát a hajad hosszától függ a mennyiség,nekem vállig érő hajam van,3 kanál mézet raktam bele és 1tojássárgát,és így is elég volt,nem ragadt abszolút a hajam a méztől,nagyon jó puha,selymes lett utána :)
2010. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépeen :):)
2010. szept. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!