Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura haj ápolás? (öblítő...

Futura haj ápolás? (öblítő módszeren kívül? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem kell belinkelnetek más kérdését-válaszát..

Végig olvastam az összes futura hajjal kapcsolódó kérdést ill. választ!

de az összesbe csak azt írták le hogy "tudni kell ápolni.. "

DE HOGYAN ? MILYEN TERMÉKEKKEL? MÓDSZEREKKEL?


van olyan hogy 10 perc öblítős vízbe áztatás utána vasalás..


na én ezt az öblítős vasalós módszert kipróbáltam.. kb.ameddig ki nem mentem a utcára olyan volt mint újkorába.. de 1 órára rá.. már teljesen összegubancolódott.


ez már a 2. csomag hajam..már próbálkoztam mindenféle samponnal term. pakolással bolti pakolással.. azzal is h nm mostam meg..


az viszont igaz,hogy ha kivasalom akkor teljesen selymes lesz.. de nem vihetem magammal a hajvasalóm mindenhova h óránként előkapjam és vasalgassam..


2011. jan. 8. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából a futura nem való póthajnak, inkább fonásokhoz szokták használni, h a haj mennyiségét növeljék, így szebb leszen a végeredmény.
2011. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!