Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál mitesszer...

Kozmetikusnál mitesszer kezelés, hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Sosem voltam kozmetikusnál, valahogy kicsit félek tőle.

De kéne, mert mostanra nagyon mitesszeres az orrom és ezt itthon is megjegyezték és emiatt is szorongok kicsit, mert nagyon látszik és sok apró van. Leginkább az orrom szélén is.

Magamnak nem tudtam kinyomkodni, tapaszok semmit nem értek vagy a krémek.

Szeretném ha teljesen eltudná tüntetni a mitesszereket, lehetséges ez?

Az arcomon is szokott lenni néhány de leginkább az orrom van tele.

Hogy néz ki egy ilyen kezelés és körülbelül mennyi az ára?

Le kell feküdni vagy ülve is csinálják?

Még annyi hogy az orrom közepén van egy érelpattanás és baromira zavar, kozmetikus esetleg eltudja azt is távolítani úgy hogy ne jöjjön vissza?

23N vagyok.



2021. szept. 4. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Fekve csinálja a kezelést.

Először letisztítja, tonik, peeling, tonik, gőzölés, utana kinyomkodja a miteszereket, pattanást, lefertőtleníti, krémeket ken rá. Esetleg vio géppel rá megy hogy gyorsabban gyógyuljon.

2021. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Egy alkalom a kozmetikussal nem lesz elég . Ráadásul jó kozmetikust kell találni ami ritka , mint a fehér holló .

Nézz utána a tudatos bőrápolásnak azt hosszú távon csinálni kell és szép lesz a bőröd . Persze ha találsz egy normális kozmetikust menj el hozzá , de kellesz az , hogy otthon is foglalkozz vele .

2021. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam az enyémnél, és nézte, hogy nekem is ki kellene tisztítani. Kérdeztem, hogyha ebbe belevágok, akkor milyen sűrűn kellene a jövőben is járni hozzá, amire azt felelte, hogy az orromról nem fog örökre eltűnni, úgyhogy olyan maximum negyed évente visszatérő vendég leszek.

Gondolom magadnak nem kezelted pórus összehúzóval, így nagyjából felesleges is volt a nyomkodás.

Szerintem ne félj tőle, menj el először csak konzultációra, nem kell rögtön belevágni. Nézze meg a bőröd és mondja el, hogy mit ajánl. Ha tényleg ennyire zavar, mint mondod, és a kozmetikus is javasolja, akkor mindenképpen belevágnék a helyedben.

2021. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én régen szörnyen mitesszeres voltam! Rengeteget szenvedtem vele, amikor semmit nem tudtam a tudatos bőrápolásról akkor nyomkodtam ezerrel őket nagyon megvoltam kínozva.

Dupla tisztitás meghozta a megváltált.

Ez abból áll hogy egy olajos lemosó pl dm ben kapható baba olaj babylove baba olaja is megteszi jól átmaszirozod vele a mitesszeres területet 15 percen keresztül maszirozgatod és ki fogja oldani fájdalom mentesen.

Ha kész akkor be vizezed a bőröd és lemosod az olajat a börödről egy víz alapú lemosóval pl cerave márkának több lemosója is van gyógyszertárba lehet kapni de a börtípusodnak megfelelőt kell kiválasztanod.

2021. szept. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!