Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos és mitesszer...

Nagyon pattanásos és mitesszeres a bőröm, milyen kezelés segíthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egész arcom nagyon csúnyán pattanásos és mitesszeres..

Ezek nem 1-2 hónap alatt jöttek ki, inkább barnás a színükk mint piros.

Kinek milyen kezelés segített, ami nagyon csúnya arcot is helyrehozna?


Az IPL villanós kezelésről is hallottam, de úgy tudom, az sem hozza helyre teljesen.

Aki tudna segíteni az legyen szíves írjon. Köszi szépen.



2015. nov. 4. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne kinyomni és lefertőtleníteni . És venni arc tisztítot arc radírt . És sok vizet inni.
2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Egyél sok A-vitamint tartalmazó ételeket (halak, gyümölcsök,)

Az arcodra tehetsz fogkrémet(leszáritja a pattanást) citromlevet, naramcshéjat, fokhagymát.

A Heim Pálba lehet kapni rá krémet is, csak recept kell hozzá.

2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fogkrémet próbáltam, sajnos nem használt.

KEZELÉSEKRE lennék kíváncsi, hogy a hasonló helyzetben lévőknek mi segített.


Köszi a hozzászólásokat

2015. nov. 4. 21:20
 4/8 anonim válasza:
Előző vagyok. A-vitamin van még : májban, szívben, tojás sárgájában, paprikában, sárgabarackban, sütőtöken, tejtermékekben,sárgarépában
2015. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászahoz. oka van a pattanasnak. a kezelések egy ideig jok, de ha az okot nem szuntetik meg felesleges..
2015. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz, nekem segített :)
2015. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az eddig leírtak egy része mind hülyeség..

Gondolom nem 2-3 tűhegynyi pattanasod van.. Azokra viszont tenyleg jók az ilyen olyan kence fince kenőcsök meg elmész kozmetikushoz hogy meg gyogyitsák a lelked..

NEM! Szoval menjel el szépen bőrgyógyászhoz mond el neki h mennyire rossz meg stb és hogy állandóan előjönnek meg hogy nagyon rosszul érzed így magad és ki írja neked a SOTRET-et, vagy Roaccutan-t vagy esetleg az Izotretionint bár ezt nem hiszem mert szerintem már nincs de mind a 3 tökéletes, mert rengeteg A vitamint tartalmaz meg persze Izotretionint és meg kérdezi tőled hogy hány kg vagy, és X hónapra ki írja neked te pedig szépen szeded és többet az életedben nem lesz ilyen problémád!

Én 65 kg voltam, jol emlékszem 9 hónapig szedtem igaz hogy kemény dió volt, de már arra sem emlékszem hogy volt olyan problémám, pedig eszméletlen durva volt.

2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hallottam már az ilyen gyógyszeres kezelésekről is valamennyit... a meglévőket is eltünteti, vagy csak a továbbiak kialakulását?Mellékhatásai vannak? Mivel mélyek a pórusok, hegesedés is várható szerinted?

Köszönöm szépen :)

2016. febr. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!