Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha így használom a rízsvizes...

Ha így használom a rízsvizes hajpakolást,akkor is fog működni?

Figyelt kérdés

Végre elértem,hogy ne zsírosodjon 2 naponta be a hajam,szóval nem akarok 2 naponta pakolást tenni rá,mert akkor megint moshatom majd minden nap.


Olvastam a rízsvizes pakolásról,és úgy oldottam meg,hogy kis spriccelős flakonba tettem rizst,és vizet,majd betettem a hűtőbe,hogy ne poshadjon meg a víz,és tovább tudjam használni.


Viszont így megőrzi a hatását?


Valakinek van bármilyen tapasztalata,mi növeszti még gyorsan a hajat,vagy ez a módszer mennyire hatékony?


2021. szept. 11. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, így kell használni a rizsvízet.
2021. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért kell egyből beszólni ha valaki nem ért mindenhez? Unatkoztok, vagy mivan?

B+nem vagyok fodrász,nem mimden technikára van időm,ezért lett megkérdezve ,hogy így is hatásos-e vagy sem,vagy van bármi más tipp.

Ha csak szemétkedni vagytok itt akkor huzzatol dolgozni unatkozás helyett.Én is tudnék olyat mondani amihez ti lennétek szerintem sík h.lyék.

2021. szept. 11. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Neked mi a bajod? Én normálisan válaszoltam neked.
2021. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%

#1 te min buktál ki ennyire? Hogy valaki feltesz valamiről 1 kérdést mert van valami amihez esetleg nem ért?


Na tessék akkor írd le szépen hogyan kell repülőt vezetni,és próbáld is ki.Ha te mindenhez is ennyore értessz,hogy ilyen hangnemben válaszolj ,csak azért ,mert valaki nem ért az ilyen sz@ros kence ficékhez.

2021. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" anyám borogass..rízsvizes rongy!!!"


Ez normális?Miért kell egyből ilyen stílussal válaszolni?

2021. szept. 11. 16:38
 6/9 A kérdező kommentje:

A privát válaszokról nem is beszélve!


Amennyiben te a 2. Vagy ne vedd magadra de kapásból az első válaszból süt a türelmetlenség.

Nem tudom mi a baj azzal,ha valaki nem ért a világon mindenhez.

2021. szept. 11. 16:41
 7/9 A kérdező kommentje:

"HIDEG VIZZEL HAJAT LEFÚJNI XDDD..milyen idióta csinál ilyet? :D.."


"Igen igen.. a fagyott koszos víz jó lesz a hajadnak csináld csakmmezt a hülye kérdést"


"Google a barátod..olvasd el hogy kell nem olyan nehéu"


Mind privát üzenetek.

Az ilyem üzeneteket hanyagoljuk,ugyanis életemben 1x lett levágva a hajam,ez is csak betegség miatt.Nem volt szükségem még hajnövesztő módszerekre.Nem fodrásznak tanulok, nyilván nem értek a hajakhoz!

2021. szept. 11. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell magadra venni, itt nagyon sok az "okos"ember. Ne foglalkozz velük.
2021. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló egy nyomorék incel, sértegetni jár ebbe a kategóriába, főleg nőket, meg a tetoválás kagetóriába. De azért ezek a privátok mindent alulmúlnak, nemcsak gyermeteg, hanem undorító is.

Kérdező, ha jót akarsz privátokat nem olvasol.

2021. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!