Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyennek kell lennie kozmetik...

Milyennek kell lennie kozmetikai tisztítás után a bőrnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg járok egy kozmetikushoz és minden tisztítás után olyan a bőröm mint aki elkapott valami fertőzést.. Napokig piros a fejem és duzzanatok vannak rajta, illetve sebesedik a bőröm és nehezen múlnak a hegek is… Anyukám sikító frászt kap mindig mikor haza jövök a kozmetikustól. Rendesen kigőzöl, masszíroz, peelingel és mégis annyira megnyom néhány pattanást,hogy utána barna foltok maradnak vissza amiket hetekig kell hámlasztanom AHA savval,hogy halványodjon valamit. Nem tudom,hogy most a bőröm “hibája”,hogy ilyen érzékeny vagy a kozmetikus ilyen durva, de anyukám szintén hozzá jár és neki nem szokott így kinézni a bőre.. Bár neki nincsenek pattanásai, vagy ha van is akkor a maszk használattól havi 1. Igaz régebben jártam más kozmetikushoz, de akkor nem volt ilyen gondom utána. Az utóbbi 1- 1,5 évben kezdtem el rendszeresen járni tisztíttatni mert előtte jó ha havi 1 pattanás jött ki rajtam.. Sajnos a maszk használat nekem is rendesen megsanyargatta a bőrömet…Szóval az lenne a kérdésem,

hogy másnak is ilyen a bőre tisztítàs után?


Előre is köszönöm a válaszokat,

27 L



2021. szept. 20. 17:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
43%

Egyetértek a 10-essel.

Én is sok otthoni savas hámlasztás után mentem el egy kozmetikushoz hogy csináljon velem valamit :(

2021. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
10: Szerintem az tök más, hogy valaki nem tájékozódik megfelelően, és ezért okoz kárt a hámlasztó, vagy egyéb termék (pl. 20%-os glikolsavat egész éjszakára fent hagy, vagy egyik napról a másikra elkezd 5 új aktív hatóanyagot használni). Elég buta dolog. Viszont erre nem az a megoldás, hogy "ne használd soha!", hanem az, hogy megtanítod az illetőt a helyes használatra és a számára megfelelő hatóanyagok kiválasztására.
2021. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!