Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok pattanasra hajlamos, DE annál jobban miteszerekre.

Az orromon és a szemöldök közötti részen zsíros a bőröm nagyon, az arcom többi részén pedig sivatag szaraz és állandóan hámlik le meg repedezik.

Kb. Egy fél éve az arcom tele van miteszerrel de durván és fekete csúnya nagyok!:( Még a homlokomon is de legfőképpen az orrom.

Nem tudom mit tegyek.

Használok Garnier micellás vizet és szintén olyan arctisztító krémet kefével. Miutan ezeket használtam bekenem Garnier szárazság elleni arckrémmel az egész arcomat! Az orrom alsó résza is szaraz, de a felső meg teljesen zsíros így azt sem hagyhatom ki a kenésből.

Mit tegyek a millioszáz fekete miteszer ellen? Már minden reményt feladtam...



2017. febr. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kozmetikus kinyomkodja neked.
2017. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jártam már kozmetikusnál de sírva jöttem ki annyira fájt a nyomkodás!
2017. febr. 27. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez ezzel jár. :)
2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen fáj a kozmetikusnál, de néhány alkalom után kicsit hozzászokik a bőröd. Ha rendszeresen eljársz szépen ki tud tisztulni, ezt saját tapasztalatból mondom :)
2017. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!