Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanásos orra...

Mit ajánlotok pattanásos orra és homlokra? F

Figyelt kérdés

Eddig nem volt, mostanában jött ki de egyre több , az orrom az tele van velük

19 vagyok


2010. aug. 31. 20:04
 1/8 anonim válasza:
68%

Nekem van egy nagyon jó csodaszerem pattanások ellen. A szer neve "Zineryt", és bármelyik gyógyszertárban kapható. Sajnos kicsit drága, ha jól tudom 1800 Ft körül van, és csak 30 ml-s, de nekem abszolút bevált, és nem csak az arcomra használom, ha 1-2 patti kijön a kezemen vagy a mellkasomon, oda is rákenem, és elmúlik. Remélem segítettem :)


18/L

2010. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Aknesol

Legjobb.

Gyógyszertárban lehet venni.

2010. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szijja:)

szalicilsavat próbáld ki:) szerintem gyógysz.t.-ban tudsz venni, vagyis érdemes megérdeklődni:)

nem 1-2 nap alatt hat, de ha rendszeresen használod, jelentősen javul a bőröd, legalábbis nekem ez a véleményem:)

remélem segítettem:)

20/l

2010. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Zinerytet meg szalicilsavat én is csak ajánlani tudom, ezeket használom bőrtisztításra. Úgy tudom h csak bőrgyógyász írhatja ki, de azért érdeklődd meg. 19/L
2010. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószinúleg kevert bőrtipusú vagy. Orr és homlok zsíros, az arcod meg az állad valószinűleg száraz, de ezt te jobban tudod magadról.

A pattanásos területre az Artistry Essentials kiegyensúlyozó (normál-zsíros bőrre ajánlott) bőrápolóit arctisztító, tonik és arctej javaslom. Feltéve, hogy lány vagy. Férfi bőrápolásra meg a Tolsom termékeket.

2010. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a zynerit nem szárít ki?
2010. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem nem szárította ki a bőröm, viszont 2 hét alatt teljesen rendbe hozta a problémás területeket.


az első válaszoló voltam :)

2010. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!