Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanásos...

Mit ajánlotok pattanásos homlokra?

Figyelt kérdés

lehet valami olyan is, ami itthon elkészíthető, természetes dolgokból

és nagyon zsíros is mostanában a homlokom, pedig eddig nem volt ilyen problémám.:S 17/L


2011. febr. 2. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, én kozmetikushoz jártam vele nagykezelésre.

Ezenkívül ne egyél sok fűszeres ételt (pl. chips), mert attól is könnyen ki lehet pattogni. Nekem a tonik nem vált be, csak jobban kipattogtam tőle, használj inkább heti 3-4-szer arcradírt.

Meg még ami bevált, az a körömvirágkenőcs, de az nagyon. Esetleg még a Bepanthen, vagy egyéb gyulladáscsökkentő krémek.

Ne használj alapozót, korrektort, púdert, mert nem tud tőle lélegezni a bőröd és soha sem fog elmúlni.

2011. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kőszi nagyon! :) akkor nem fogok alapozót használni, eddig haszáltam sajnos..
2011. febr. 2. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kenj magadra semmi boltban kaphato 500-1000Ft-os cuccot!!! Semmit!!!

Heti 2-3 szor gözölj kamillateával 15-20 percig. Egyél naponta egy körömnyi élesztöt. szar, de ha iszol rá valamit, vizet, hideg teát, akkor nem érzed az ízét annyira.

Csinálhatsz pakolást: fél élesztö, pár csepp citromlé, pár csepp tej /tejföl, de csak annyi, h ne legyen nagyon folyos. hagyd a homlokodon megszáradni, aztan most le. lehet a citromletol kicsit kipirul, de par ora alatt elmulik, szoval este csinald.

KOZMETIKUSHOZ NE, oda ne menj nagykezelesre, nekem ugy elcseszte a fejem a nagykezelésekkel, h meglatszanak a sebhelyek, es most megyek majd lezerre, h eltuntessek, nem olcso!

Inkabb menj el börgyógyászhoz, megéri, és kérd meg,hogy írjon Skinoren krémet, amit csak gyogyszertarban lehet kapni, kb 3200 Ft, nagyon megéri és nagyon sokáig elég!!!

Esetleg 17 évesen már fogamzásgátlót is irathatsz, olyant, ami a börnek is jót tesz, nekem a Jasminelle 28 vált be a legjobban.

Sok sikert, és tényleg felejtsd el a bolti kencéket, meg a kozmetikusnal is jobb a börgyógyász.

2011. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok tanácsot! :)
2011. febr. 2. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
egyuttal en is megkoszonnem:)sokat segitett;))
2011. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!