Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi használatra frufrus...

Mindennapi használatra frufrus paróka kopaszon?

Figyelt kérdés

Mennyire feltűnő, és mennyivel lenne könnyebb kezelni szerintetek, mint a valódi hajat?

Több hátránya lenne?

20/L



2021. szept. 29. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy minél drágább, annál természetesebb hatású, annál kevésbé feltűnő a paróka. De az avatott szemek úgy is észreveszik, hogy parókád van. (Milyen okból vagy/leszel kopasz? Saját akaratból vagy egészségügyi ok?)
2021. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Saját akaratomból, így nem tudom mennyire lenne jó döntés... mert csak azt látom, hogy ez könnyebb út. Nem zavarna, ha kiderülne, hogy paróka, (de nyílván ne tűnjön fel hosszú távon sem). Kopaszon meg vállalnám is magam bizalmibb körökben. Mostmár azt látom, hogy elfogadottabbá válnak az elvontabb stílusok.
2021. szept. 29. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szerintem nem is kell paróka. Héten nyírd le saját magad hosszú távon sokkal kifizetendobb és sokkal jobban el tudod fogadni
2021. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es vagyok. Megnyugtat, hogy saját akaratból leszel kopasz. A munkahelyeden beszéld meg, hogy mi a terved, mert 8+ órát lehúzni egy meleg vastag "műanyag sapka" alatt (mert a paróka épp olyan) nagyon nehéz.
2021. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarna, nem akarnál parókát.
2021. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én két éve váltottam kopasz fejre, és soha nem jutott eszembe parókát viselni. Legfeljebb kendő vagy sapka, ha az időjárás vagy bármi más miatt éppen nem előnyös a csupasz fejbőr. Egyébként semmi gondom nincs vele, hogy mások így látnak, mivel egyből lejön, hogy így érzem jól magam. Néztek persze az ismerősök eleinte, de ugye minden csoda három napig tart, hamar elfogadták mindenhol. Szerintem ne aggódj emiatt. Ha szeretnél kopasz lenni, akkor legyél az, és ennyi. 24/L
2021. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös, ahogyan írtam bizalmibb körökben, ez magába foglal körülbelül 50 embert. De akikkel találkozok egy héten párszor pár órát, és még nem is mondhatom közeli ismerősnek annál mondhatjuk, hogy "zavarna", de inkább jobban szeretnék hajviseletű benyomást kelteni.

4-es erre is voltam kíváncsi, hogy inkább átlagban napi fél órát foglalkozni a hajjammal (ebbe benne van heti két hajmosás időtartama) éri meg, vagy inkább viselni a parókát, ami mondhatni mindig ideális hajviseletet nyújt. A könnyebbik útra játszom, így ez a legfőbb szempont.

4-es, nagyon kedves vagy. Egyetemista vagyok, így nem hiszem, hogy kopaszon is kellemetlen hatást keltenék, és még pár évig az is leszek. Viszont ilyen szempontból szigorúbb vagyok magammal szemben is, és nem lenne ez a stílusom. Mert nem érezném magamnak az itthonom kívül.

6-os, engem sem zavarna, ha én is ennyire sajátomnak érezném a kopaszságot, viszont örülök, hogy vannak akik hasonlóan és így gondolkodnak.

2021. szept. 30. 17:10
 8/9 A kérdező kommentje:
3-as, ezt a kiderülést úgy értettem, hogy tudnák azok a személyek, akikkel minimum hetente találkozom. De nem nagyon szeretném azt, hogy folyamatosan kopaszon lássanak.
2021. szept. 30. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Eltelt 2 és fél hónap. Hogy döntöttél? Mi lett a hajad sorsa?
2021. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!