Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hatna a sötétszőke...

Hogyan hatna a sötétszőke hajamon egy szürke hajfesték?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy korulbelul 3-4 evvel ezelott leszivattam otthon a hajam, a legerosebb szokitovel amit talaltam a polcon. Nagyon lemarta a fejbőröm, több napig fájt és vörös színű volt, a hajam pedig olyan volt mintha nem is lenne a fejemen, mert nem éreztem, hogy ott van. Kicsi voltam és hülye, nem tudtam, hogy a bolti hajfestéktől is kihullhat a hajam. Igazából nagy baj nem történt, nem ritkult meg a hajam és nem töredezett szét. De én itt nem akartam megállni, mert fehér hajat akartam és elmentem egy fodrászhoz és azt mondta, hogy mégegy szőkítést nem bírna ki a hajam mert lehullana. Utána teljesen lenövesztettem a szőke hajszínt és levágtam, most az eredeti szőkésbarna/sötétszőke hajszínem van. A fejembe vettem, hogy befestem szürkére, hogy hátha kapna a sötétszőke hajam egy szürkésebb beütést. Leszivatni egyáltalán nem akarom többé, mert kialakult bennem egy hatalmas félelem, mióta gyerekként ostoba módon így leszívattam. A hajam nem igazán töredezett, viszont nagyon nagy hőfokon vasalom(230). De nem látszódik rajta, hogy szét lenne menve. A kérdésem az, hogy esetleg kihullhatna-e ettől a hajfestéktől, legalábbis, hogy minimális esélye van e? A másik meg, hogy mit gondoltok mennyire latszodna?
2021. okt. 3. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy fodrászhoz ő tudni fogja .
2021. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!