Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes az esti retinol...

Érdemes az esti retinol rutinomat befejezni egy hidratálóval?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez a megfelel a célnak? Ránctalanító van rá írva, de ez kiválthat egy hidratálót is?


[link]


2021. okt. 8. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
NEM!!! TILOS!!!
2021. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem ajánlanám a parfüm és illatanyag tartalma miatt.
2021. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes reggel és este is hidratálót használni + nappalra fényvédőt vagy fényvédős hidratálót. Pár éve kaptam amúgy egy ilyet ajándékba, száraz a bőröm és száraz maradt tőle, pedig egy 10ezres krémtől elvárnék valami csodát, szerintem max akkor éri meg, ha van 50%-os kuponod.
2021. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Hidratálót minden este használunk, ha már retinolozunk....
2021. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképp érdemes esténként hidratáló krémet használni. Ezt konkrétan nem ismerem, de a márkának másik krémjét próbáltam meg megnéztem az összetevőket és ezek alapján szerintem erősen túlárazott. Egynek elmegy, de semmi extra. Ha most van kuponod és 40%-kal olcsóbban tudod megvenni, akkor oké, de 10.000 Ft-ért ennél sokkal jobbak is vannak. Ránctalanítást ettől amúgy ne várj.
2021. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már ilyenem és szerintem sem ér meg, max. 5ezret, de most még kuponnal is drágább, magában meg nem is lehet megvenni, hanem választani kell mellé még valamit, szóval ki van ez találva... Retinol mellé eddig is használtam hidratálót, inkább arra vonatkozott a kérdésem, hogy ez a ránctalanító annak számít-e, célnak megfelel-e, bár lehet elég marha kérdés. Kedves utolsó, írtad, hogy 10ezertől ennél már jobbak vannak... Tudsz konkrétan ajánlani egyet? Normál bőrtípusom van.
2021. okt. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!