Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők, anyukák! Mindenna...

Lányok, nők, anyukák! Mindennap sminkeltek?

Figyelt kérdés

Anyukák véleménye is érdekelne, hogy ők fordítanak-e időt "napi sminkre", illetve a párkapcsolatban lévők és szinglik véleménye is érdekelne, hogy mindennap sminkelnek-e.


Természetes sminkre gondolok, nálam ezek vannak:


- BB krém

- szempilla spirál

- kevés púder

- szájfény vagy ajakápoló


Nagyobb az önbizalmam, ha ezeket minden reggel használom, bármilyen is a napom. Kivéve amikor beteg vagyok, akkor sminkelni se nincs energiám, de általánosságban szeretem, ha ezek rajtam vannak.


Nektek mi a véleményetek a sminkelésről?


25/L



2021. okt. 16. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem szoktam sminkelni, pedig még nincs gyerekem. A szemöldökömet húzom ki reggelente, mert egyenetlenül nő, aztán mattító púder és kész.
2021. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak ha megyek valahova, itthonra nem sminkelek. Ezen kívül hangulat kérdése is, de azért rendszeresen szoktam, mostanában olyan heti 2-3-szor. Régebben minden hétköznap, de szerencsére most már enélkül sem érzem magam kényelmetlenül emberek között csak azért, mert úgy nem nézek ki tökéletesen. Egy kis sminkkel azért nekem is jobb az önbizalmam, mert javít az összképen.
2021. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Anyuka vagyok, minden reggel feldobok egy alap sminket (spirál, szemöldökceruza) még ha boltba megyek is.
2021. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Két gyerekem van, 29 vagyok (6éves és 1 hónapos baba) . Szemöldök púdert használok sötétbarnát, szempilla spirált, meg színezett ajakápolót.

Jól érzem magam ezek nélkül is, de azért így jobban :)

2021. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kivéve itthonra.
2021. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Én ronda vagyok nélküle nagyon, úgyhogy ha megyek valahova mindig kifestem magam. Vastagon kihúzom a szemem, így alig látszik, hogy nem egyforma, alapozó, halványan szemöldök, spirál meg színezett labello. De minden este alaposan lemosom. Szingli vagyok, de magamnak festem magam. :D
2021. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is szingli vagyok, én is jobban érzem magam a bőrömben, ha van rajtam egy visszafogott, natúr smink. 😊 van úgy, hogy kis parfümöt is fújok magamra, mert dob a kedvemen egy kicsit, ha van illatom. 😊

2021. okt. 17. 12:09
 8/15 Metionin ***** válasza:
68%
Úgy heti 3-4 alkalommal sminkelek, szép kidolgozott szemhéjat csinálok leginkább. Anélkül sincs semmi problémám magammal, pont ezért nem csinálok ilyen natúr sminket, ha sminkelek, akkor az látszódik, színes szemhéj, sötét rúzs, szóval ilyen gót sminkeket szoktam. (31, párom van, gyerekem nincs)
2021. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Szingli vagyok, nem anyuka, én munkába szoktam sminkelni, hétvégén egyáltalán nem, max ha bulizni megyek vagy ismerősökkel találkozok (beülünk ebédelni vagy valami).

A sminkem elég alap, alapozó vagy van, hogy csak korrektor, attól függ, mihez van kedvem, pirosító, szemöldök+szempilla+szájfény.

30

2021. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Általában ha megyek valahova, akkor szoktam, de nem mindig. A mennyiség is változik, van, hogy csak kizúzom a szemem+szempilla spirál, van, hogy full smink rúzzsal.


Párkapcsolatban élek, nem a báratom jelenlététől függ, gyerekem nincs.


22/L

2021. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!