Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket nem piszkálnak azzal,...

Titeket nem piszkálnak azzal, hogy mindennap sminkeltek?

Figyelt kérdés
Nyáron nem vagyok olyan emberek között (suli) akik ezt megtennék. Persze nyáron a meleg miatt minimális sminket használok. Télen vagy ősszel használok korrektort, illetve kevés alapozót a szemem alá. Ezen kívül szempillaspirál+tus+kihúzom a szemöldökömet (szemöldökporral csak). Szerintem ez nem sok, mégis szoktak piszkálni vele hogy jaj minek sminkelek. Egyszer órán megkérdezte a tanár, hogy szeretek-e sminkelni és kiröhögtek. Pedig nem vakolok, és nem hülyén festem ki magam.

2017. júl. 11. 11:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez nem sok smink😊szerintem nem jol hasznalod oket😊
2017. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet a korodhoz képest látják soknak...
2017. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20 leszek. xD
2017. júl. 11. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond, lehet az alapozód színein kéne változtatni, hogy természetesebb legyen.
2017. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerlek én téged? :D
2017. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha Szlovákia környékén élsz biztos. o.O
2017. júl. 11. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
20 leszel és olyan suliba jársz, ahol kiröhögnek, amiért sminkeled magad.... Valami sántít a sztoriban... (már ott hogy 20 évesen "sulinak" hívod ahova jársz...)
2017. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy a kérdésre is válaszoljak.. nem, és semmi miatt nem piszkáltak kb 14 éves korom óta, mert felnőtt embereknek nem szokása egymást "kiröhögni" és "piszkálni"
2017. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fú, nagyon sántít. 19 vagyok és felnőtt képzésem lesz jövőre. A suliba. Fú mekkora kamu, hihetetlen, hogy sulinak hívom az iskolát, ahova jártam és ahol felnőtt képzésen részt veszek majd. Idióták kíméljenek.
2017. júl. 13. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem piszkálnak, az első perctől fogva elfogadták, hogy szeretek sminkelni, és akkor se hagynám abba, ha emiatt minden nap megaláznának. :)
2017. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!