Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők, anyukák! Mindenna...

Lányok, nők, anyukák! Mindennap sminkeltek?

Figyelt kérdés

Anyukák véleménye is érdekelne, hogy ők fordítanak-e időt "napi sminkre", illetve a párkapcsolatban lévők és szinglik véleménye is érdekelne, hogy mindennap sminkelnek-e.


Természetes sminkre gondolok, nálam ezek vannak:


- BB krém

- szempilla spirál

- kevés púder

- szájfény vagy ajakápoló


Nagyobb az önbizalmam, ha ezeket minden reggel használom, bármilyen is a napom. Kivéve amikor beteg vagyok, akkor sminkelni se nincs energiám, de általánosságban szeretem, ha ezek rajtam vannak.


Nektek mi a véleményetek a sminkelésről?


25/L



2021. okt. 16. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Sajna tényleg sok időt eltud venni, pláne ha sietsz valahova, és nem sikerül valami.

Utcára is simán kimegyek smink nélkül, de használok fényvédőt ami fehér rétehet hagy az arcomon és az brutálisan sápaszt :D.

Általában: primer, korrektor, alapozó, púder, szemöldök szappanal befésülöm mert fekete és dús, tus, szempilla spiral, nude rúzs, bronzer.

2021. okt. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem sminkelek mert felesleges, hálisten. :) Jó bőröm van.
2021. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha megyek valahova akkor általában szoktam sminkelni, ami esetemben csak alapozót, korrektort és szempillaspirált jelent. Megfésülöm a szemöldököm meg használok ajakbalzsamot, de az már nem “smink smink”. Ha többet akarok akkor max használok szemhéjtust vagy szemceruzát, de mást nem szoktam. Ha csak leugrok valamiért gyors a boltba, barátokhoz megyek át vagy mondjuk csak hazavonatozom stb., akkor nem nagyon szoktam még ennyit se.

22/l, szingli, nem anyuka

2021. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Szemspirál mindig.
2021. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem sminkelek, max heti 1x szempillaspirál. A többi zavar, és béna vagyok hozzá
2021. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!