Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a hajpakol...

Hogy kell használni a hajpakolást? Hajmosás előtt felteszem és utána sampon-balzsam? Vagy fordítva? és ha nincs ráírva mennyi időt kell fentlegyen, akkor honnan tudom?

Figyelt kérdés

A hajpakolás gyümölcsös, és az avonból rendeltem.

És még annyit, ha felteszem a hajpakolást, akkor csavarjam a hajam törülközőbe, és úgy várjam meg míg letelik az idő?

Azért kérdezem, mert még soha nem használtam, ha leírnátok részletesen, h ti h használjátok, az lenne a legjobb


2008. dec. 12. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. sampon

2. pakolás


Ilyenkor nem kell balzsam. Ha mégis akarsz, akkor is a pakolás az utolsó. Kb. 10 percig elég rajta hagyni.

2008. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem kell a hajad semmibe se csavarni, csak rákened, kb. úgy használod, mint egy balzsamot, aztán mielőtt kiszállsz a kádból, lemosod.
2008. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia


Én így szoktam:


Megmosom a hajam samponnal (egyszer vagy kétszer , attól függ mennyire piszkos).

Aztán felrakom a pakolást. Az enyém 2 perces (DM-es) csak de szerintem az hülyeség, 15-20 percig minimum rajta kell hagyni a hajon a legtöbb pakolást!

Én nagyon vastagon kenem és 30-40 percig hagyom rajta. Semmi baj nem lesz tőle.

Nem tekerem be a fejem semmivel csak úgy "felsimítom" a hajam mert nekem hosszú. Szóval mintha kontyot csinálnál, hogy ne lógjon le. Úgy felkenem és akkor az úgy marad. Közben én szoktam zuhanyozni meg testradírozni stb és akkor eltelik az idő.

Fontos, hogy a fejtetődre ne rakj pakolást inkább, ahogy balzsamot se vagy ha mégis akkor nagyon alaposan mosd le mert eltömítheti a hajhagymákat úgy hallottam. (de nekem is kerül rá néha, szóval azért nem kell megijedni)

ja és a pakolást is öblítsd ki rendesen a hajadból.


Én úgy csinálom, hogy hajpakolást heti 1-2 alkalommal használok. Olyankor balzsamot nem szoktam. Elég a sampon+pakolás. Szerintem felesleges balzsamot és pakolást is egyszerre. A pakolástól is puha selymes lesz a hajad kifésülni is könnyű. Ha mégis akarsz használni fújós balzsamoz használj fésülködésnél amit nem kell kiöblíteni.


Szerintem ha normál hajad van elég heti egyszer pakolást használnod, máskor meg mehet a sima sampon+balzsam.

2008. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és esetleg tehetsz a fejedre zuhanysapkát. Nem úszósapka, hanem külön zuhanyosához van. Én a 100 forintosban vettem kb. 80 forint volt.
2008. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hajmosás után kell az tuti.

én úgy szoktam hogy megmosom a hajam és tele engedem a kádat, és hajamra teszem a pakolást és relaxálok minimum egy fél órát a kádban, aztán lemosom a pakolást. ilyenkor külön balzsamot nem használok.

2008. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2008. dec. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!