Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran jártok kozmetik...

Girlll3 kérdése:

Milyen gyakran jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Főleg problémás bőrű felnőttektől kérdezem. Most voltam két hete, de most a kozmetikus szerint jönni kellene jövőhéten is. Viszont nem túl olcsó a kezelés és ahhoz képest jönnek ki pattik. Havi szinten jártok vagy kéthetente?

2021. okt. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, rájöttél már arra, hogy mi az oka annak, hogy pattanásos vagy?
2021. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha az ember kozmetikushoz jár mert tényleg hasznos. De csak úgy fog javulni a helyzet ha otthon magadnak megcsinalod az arcápolási rutint mindennap.
2021. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
42%
Én még sosem voltam. Régen nekem is volt akném de bőrgyógyászhoz mentem vele. Az okot kell megszüntetni, mert hiába nyomkodja ki a kozmetikus, ha folyamatosan jönnek elő az újak.
2021. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem járok kozmetikushoz mert tudatos bőrápoló vagyok, szemöldököm is magamnak szedem, egyszer voltam kiskamasz koromban "tini kezelés félén" ami abból állt hogy gözölt, nyomkodott, rányomta a szemetes összetevő listával rendelkező dermofil pasztát és kb enyi.

Meg legyantázott úgy hogy ki ütöséses lettem tőle.

Nyomkodás nem megoldás se mitesszere mert visszajön hacsak nem tokosodott akkor nincs mese ki kell nyomni, nekem olajos dupla tisztitás, és hámlasztás vállt be mitesszere.

Pattikat/ aknékat nem nyomkodunk! A gyulladást kell levinni róla.

Ha valami komolyabb jön ki a börömön meg egyértelműen bőrgyógyászat.

Tudatosn választom a termékeket már kb második éve ápolom tudatosan a böröm, és finomultak a porusaim, kordában tudom tartani a mitesszereket nyomkodás és fájdalom nélkül, hormonális aknékkal az arcomon még küzdök de nem lokális hála istennek, kozmetikusok is van ég és föld aki leragadt az őskori bőr radirozás, gözölés, nyomkodásnál.

2021. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy mi az oka. De annyi probléma van, hogy tulajdonképpen nem is ehetnék csak salátát, meg kevés húst. Pl gabona allergia, meg laktózintolerancia, plusz inzulinrezisztencia. Főleg az inzulin a probléma. Igyekeztem kerülni a zabot, kenyérfélet, glutént és cukrokat, de elég nehéz, tetejébe nem is hasonlíthatóak a hagyományos lisztből elkészített pékáruk, a pl kókuszlisztből készültekhez. Gluténmentes lisztből csináltam kenyeret is, de az sem az igazi. Szerencsére nem látszik annyira, csak egy-kettő jön ki, de az is zavar.
2021. okt. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!