Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek! Milyen gyakran...

Hölgyek! Milyen gyakran jártok kozmetikushoz arctisztításra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem voltam kozmetikusnál- Talán mert szerencsés ember vagyok, és a bőrőm alapból szép. Se pattanások, se miteszerek. De lehet segített az, hogy 5 éves korom óta naponta többször megmosom hideg vízben az arcomat. (jó hideg vizben) Reggel ezzel kezdem a napom. Több mint 30 éve csinálom. Bár lehet az is segített, hogy nem sminkelem magam, és nekem tömítem el a bőr pólusait a sok vegyszeres krémekkel, sminkekkel. A hideg víz mellé, egyedül a a niveát amit használok.

42/N

2015. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
26%
Havi egyszer nagykezelésre mert zsiros a bőröm.meg kéthetente szołiba h száritsa a bőrömet
2015. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg AHA, BHA krémeket használok, hatásosabb és olcsóbb mint a kozmetikus. És nem dumál meg kérdezget... ez is fontos szempont nálam.
2015. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem járok, nem jártam soha.
2015. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. ! Az inkább pórus, mint pólus.. :)


Én kb 2-3 havonta egyszer. Főként a mitesszereim miatt, mert szépen kinyomkodja és lekezeli.


Egyébként már sok hónapja organikus termékeket használok az arcomra.

Kókuszolaj, szőlőmagolaj, shea vaj...

Plusz heti 1X arcradír.

2015. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

évszakváltásonként járok, a kozmetikusom ajánlotta így. otthon aha és bha savas cuccokkal kezelem a bőrömet, így szépen rendben tudom tartani.

az elsőnek üzenném, hogy szerencséd van, ugyanis a nivea pont hogy eltömíti a póRusokat...

2015. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.

Oké vettem, hogy elírtam, és nem pólus hanem pórus..

De ettől még nem kellett volna lepontozni, mert nem járok kozmetikushoz.

2015. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a kezelés nálatok , ha megkérdezhetem ?
2015. máj. 14. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, én nem pontoztam le senkit.

kérdező: bp-en 9000 ft, vidéki kozmetikusom 3000-ért csinálja. de a bp-i kozmetikusom jobb szakember és jobb márkával dolgozik (belico).

2015. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Egy vidéki községben élek, itt 2500 Ft egy sima arctisztítás.


De kb. 2 éve jártam Ilcsis kozmetikushoz, imádtam! A nagy kezelés iszonyú jó hatással volt a bőrömre, viszont drága is volt.

2015. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!