Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 hónapos antibiotikum kúra...

24 hónapos antibiotikum kúra pattanásokra mennyire normális? 19F

Figyelt kérdés

Státusz: Igen kiterjedt acne, de nincs conglobata jellege.

Sajnos nagyon pattanásos hátam és ezért voltam október elején bőrgyógyásznál, ő írta fel nekem Tenutan napi 3x50mg keménykapszulát (doxiciklin), azt mondta hogy ezt 2 évig kell szednem.

Rendszeres vérplazma adó is vagyok (57x) és sajnos addig nem adhatok míg antibiotikumot szedek. Biztos, hogy ilyen sokáig kell szednem? 19 éves férfi vagyok.



2021. okt. 24. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezeket a akné gyógyszereket sokáig kell szedni. Én nem ilyet szedtem, hanem izotretinoin tartalmú gyógyszert nekem is 1 évig kellett szednem. Ezeket általában testsúly kilogramm alapján számolják ki mennyi a kúra időtartama.
2021. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Nem is baj , hogy nem adhatsz vérplazmát .
2021. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért is nem baj? :D
2021. okt. 24. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem kellett ilyen sokáig szedni, de semmit nem ért. A bioptron lámpa viszont nagyon hatásos volt.
2021. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapig szedtem, szóval simán lehet normális.
2021. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!